Xbox Gamepass 1 yıllık nasıl alınabilir?

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
Son zamlar ve Xbox'ın Core'a geçmesinden sonra hiç senelik gamepass alan görmedim. Halen 1 veya 3 yıllık gamepass alabiliyor muyuz? Geçen sene 1 senelik almıştım ve gelecek ay bitiyor fakat 1 sene daha uzatmak istiyorum. Yönetimin bilen var mı?

Şahsen denemedim ama bir yöntem olduğu söyleniyor. 3 defa 12 aylık EA Play alıp üzerine Game Pass ultimate alınca 1 yıllık oluyormuş herhalde.

Bu arada yöntem için hesabında aboneliğin aktif olmaması ve daha önce bu yöntemin kullanılmaması gerekli diye biliyorum. Bundan tam emin değilim.

Son zamlar ve Xbox'ın Core'a geçmesinden sonra hiç senelik Game Pass alan görmedim. Halen 1 veya 3 yıllık Game Pass alabiliyor muyuz? Geçen sene 1 senelik almıştım ve gelecek ay bitiyor fakat 1 sene daha uzatmak istiyorum. Yönetimin bilen var mı?

Online oyunlar oynamiyosaniz eğer bazı sitelerde sınırsız Game Pass 200 TL'ye falan satılıyor.

Online oyunlar oynamiyosaniz eğer bazı sitelerde sınırsız Game Pass 200 TL'ye falan satılıyor.
Kendi hesabımdan almayı tercih ederim.

Şahsen denemedim ama bir yöntem olduğu söyleniyor. 3 defa 12 aylık EA Play alıp üzerine Game Pass ultimate alınca 1 yıllık oluyormuş herhalde.

Bu arada yöntem için hesabında aboneliğin aktif olmaması ve daha önce bu yöntemin kullanılmaması gerekli diye biliyorum. Bundan tam emin değilim.
Ben Xbox Live alarak yapmıştım 1 yıllık satın alımı. EA Play yöntemini kullanmadım hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı