Gamepey.com güvenilir mi?

raymondrd

Femtopat
Daha fazla  
Bugün bir anda Days Gone oynayasım geldi ama Steam fiyatı belli, internetten bakınca gamepey.com diye bi site gördüm. Fiyattan ve yazanlardan anladığım "paylaşımlı hesap" muhabbetinden değil de Steam key satıyor, fiyatı da uygun geldi bana, diğer oyunlarda piyasanın biraz altında. Önce ucuz bir şey alıp denemeyi düşündüm ama daha önce buradan alan olduysa hiç uğraşmayım. Var mı burayı bilen? Güvenilir mi?

Kimse cevap vermediği için ucuz bir oyun alıp denedim.
Kod hemen geldi ve çalıştı.

Ekrgörüntüsü.png

Son düzenleme:
Daha öncesinde 50 TL fiyatlı bir oyun almıştım. Aldığımda kodu ilettiler ve çalışmıştı. Güvenilir diye düşünüyorum.

Daha öncesinde 50 TL fiyatlı bir oyun almıştım. Aldığımda kodu ilettiler ve çalışmıştı. Güvenilir diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam. Soulstice ve Sprawl diye iki oyun daha aldım. Direk teslim edildi tekrar ve etkinleştirdim. Site güvenilir mi diye denerken Days Gone'nun fiyatı kadar harcama yapacağım bu gidişle. 😂

Dostum Days Gone'u aldın mı?
Bende Miles Morales'i almayı düşünüyorum da fiyatı 570 lira biraz yüksek geldi risk almak için.

Dostum Days Gone'u aldın mı?
Bende Miles Morales'i almayı düşünüyorum da fiyatı 570 lira biraz yüksek geldi risk almak için.

Daha almadım hocam. Alınca buradan güncellerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı