Gamepoer jın vs Gamepower meı 7.1

TLDR - HAYIR GAMEPOWER ÇÖP DEĞİL ALINABİLİR, HARİKA BİR F/P MARKASI TR İÇİN

valla mei yıllardır kullanıyorum fiyatına göre harika bi performansı var, 3-4 yıl kadar bana dayandı yani bu kötü yorumlar neye dayanıyo anlayamadım :D neyse ben yine de yazim insanlara lazım olur

sesi fiyatına göre gayet normal ve yüksek, mikrofonu yine kaliteli anlaşılabilir ama tek sıkıntısı minik white noise veriyo, kulak çevreleyen bi kulaklık için gayet hafif ve rahat, kablosu örgülü ve dayanıklı 3 sene boyunca hiçbir şey olmadı kablosuna (yani bi kablosundan tutup yeehaw diye salamadığım
kaldı)

türkiye piyasasında gamepower kadar iyi fiyat performans ürünü ben kullanmadım, arkadaşlarım hep mihawk modelini almışlardı onlar benden daha da memnundu ama sanırım mei malzeme olarak daha dayanıklı mihawk'tan, tabii mihawk birkaç fancy özellikle de geliyo (onlar da 2-3 senedir falan kullanıyo hiçbir şey olmadı)

bunca şeyi yazma sebebim boş bir şekilde dövülmüş gamepower, asıl soruya gelecek olursak jin yeni bi model sanırım ve ben de aslında bu soruya cevap almak için gelmiştim ama hiç yardımcı olmadınız teşekkürler, yine söyliyim öyle çöp falan değil ve TÜM incelemeler sponsorlu falan da değil

ben 3-4 sene kullandım ve yine bir gamepower ürünü almak için araştırmadayım, benim ürün sadece 2 kere bozuldu ve ikisi de manual, birinde içine su kaçtı sanırım ve mik çalışmamaya başladı maalesef, diğerinde ise oyuna sinirlendiğim bi sırada kulaklığın plastiğini kırdım, kendi kendine aldığı tek hasar şu: zamanla üzerindeki deri soyuluyo ve altındaki kumaşımsı doku ortaya çıkıyo (yani bence bunun gram önemi yok)

Yeni konular

Geri
Yukarı