Gamepower 24 144 HZ monitör alınır mı?

Bütçe
1500TL
JamesDonkey ile Gamepower aynı kalitede markalar. Herkes bu iki ismi duyduğunda hayır alınmaz diyor ama kullananlara sormak lazım. Burada yazılanlara çok dikkate almadan kullanan birilerini aramanızı tavsiye ederim.
Alınmaz. Onun yerine bunlara bakın:

Bence de ASUS'un monitörü tercih edilmeli.

Jamesdonkey ile Gamepower aynı kalitede markalar. Herkes bu iki ismi duyduğunda hayır alınmaz diyor ama kullananlara sormak lazım. Burada yazılanlara çok dikkate almadan kullanan birilerini aramanızı tavsiye ederim.

Burada yazılanları neden dikkate almasın ki? Biz burada doğruları konuşuyoruz. İki-üç kişi almıştır şanslarına düzgün gelmiştir o da sipariş verir ve 2 ay sonra bozulur belki de parası çöp olur. Tabii ki de bozulmayabilir veya bizim önerdiklerimiz hemen bozulabilir bu şans işi. Ama kaliteli markalardan satın almak her zaman daha iyidir daha güvenilirdir.

Burada yazılanları neden dikkate almasın ki? Biz burada doğruları konuşuyoruz. İki-üç kişi almıştır şanslarına düzgün gelmiştir o da sipariş verir ve 2 ay sonra bozulur belki de parası çöp olur. Tabii ki de bozulmayabilir veya bizim önerdiklerimiz hemen bozulabilir bu şans işi. Ama kaliteli markalardan satın almak her zaman daha iyidir daha güvenilirdir.

Düzgün bir sebep gösterip bunları yazmanız daha verimli olur hepimiz için. Gamepower ismini gördüğünüzde hemen hayır alınmaz almayın alınmamalı yazdığınızda bunun dar görüşlülük, bağnazlık olduğunu düşünüyorum. Önerilen monitörlerin daha kaliteli olduğu kesin zaten Gamepower alınılmasını savunmuyorum.

Düzgün bir sebep gösterip bunları yazmanız daha verimli olur hepimiz için. Gamepower ismini gördüğünüzde hemen hayır alınmaz almayın alınmamalı yazdığınızda bunun dar görüşlülük, bağnazlık olduğunu düşünüyorum. Önerilen monitörlerin daha kaliteli olduğu kesin zaten Gamepower alınılmasını savunmuyorum.

Gamepower, Rampage, Jamesdonkey gibi daha çok markalar Çin'de merdiven altı ürettikleri ürünlere marka basıp satıyorlar. Yani güvenilir markalar olmadığını bu forumda bilgili ve araştırmış olan herkes biliyor. Size kanıt göstermeme gerek duymuyorum çünkü forumda her yerde bu markalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gamepower, Rampage, Jamesdonkey gibi daha çok markalar Çin'de merdiven altı ürettikleri ürünlere marka basıp satıyorlar. Yani güvenilir markalar olmadığını bu forumda bilgili ve araştırmış olan herkes biliyor. Size kanıt göstermeme gerek duymuyorum çünkü forumda her yerde bu markalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yazdığım yorumdan bunu cevaplamayı seçtiysen yazdığım yorumu anlamamışsın zaten. Hala aynı şeyi yapıyorsunuz :D

Peki VA panel ile IPS panelin farkı ne daha doğrusu çok önemli bir şey mi yoksa göz ardı edilebilir mi?

IPS > VA > TN

Renk gösterimi konusunda farkları vardır. En iyi şekilde renkleri gösteren panel IPS paneldir ama IPS Panel diye kesin iyi olacak diye bir şey de yok Kaliteli bir VA panel normal bir IPS panelden iyi gösterebilir.

Sizce yeni monitör almak için beklemek daha mı mantıklı yoksa dövizden ötürü direk alınır mı?
Bir de ileri tarihlerde indirim var mı?

Geri
Yukarı