Gamepower 24" GPR24C1MS144 alınır mı?

Çinden merdiven altı markasız bir ürünü alıp üzerine damga basıp sattıkları için.
Markayi bilmedigin apacik ortada.. Gamemax turkiye dagiticisi Gamepower. Fsp gibi markalarla rekabet icerisinde olan bir firma. 200-300 liraya aldigin mekanik klavyenin herhalde bir malzeme kalitesi olur. Bu monitor ayni sey degil, kullandiklari panel belli. Ustune basa basa soyluyorum teknoloji sans isidir. Ne asus monitorler, ne corsair PSU lari beni yari yolda birakti. Haterligin luzumu yok.

Peki max 1500tlye önerebileceğiniz 144hz 1ms freesync monitör önerebilir misiniz ? (nvidia g-sync özelliğini de kullanabileceğim)
144hz 1ms.
VA değil IPS - GP değil Asus - 2 senelik değil 30 senelik marka.
Buyur dostum.

Dalga geçmiyorsundur umarım. Alınmaz. Uzak durun.
Adamlar tutturmuş bir Samsung panel diye geri kalan hiçbir şeyi hesap etmiyor. Bu kadar insanı yanlış yönlendiren ise o saçma sapan sponsorlu videolar.

Gamepower gibi markalardan uzak durun. Paranız boşuna gider ürün elinizde kalır.
150 TL daha verip şu ürünü alabilirsiniz.

Aynı monitör var memnunum bu monitörden. Gamepower klavye aldım ve dolar biraz düşsün gidip SteelSeries Apex Pro alacağım. Aldığımda bin pişman oldum bu klavyeyi. Kesinlikle ama kesinlike Gamepower aldırmayın önermeyin. Bu arada bana kızgın atan arkadaş sanırsam Gamepower'ın ceosu :D @Silinen üye

Aynı monitör var memnunum bu monitörden. Gamepower klavye aldım ve dolar biraz düşsün gidip SteelSeries Apex Pro alacağım. Aldığımda bin pişman oldum bu klavyeyi. Kesinlikle ama kesinlike Gamepower aldırmayın önermeyin. Bu arada bana kızgın atan arkadaş sanırsam Gamepower'ın ceosu :D @Silinen üye

Ucuz etin yahnisi yenmiyor :D ne kadar ucuz olduğuda tartışılır.

Ucuz etin yahnisi yenmiyor :D ne kadar ucuz olduğuda tartışılır.

Ben aldığım üründen hiç memnun değilim zaten ki. Kuzenim kulaklığını aldı memnun değil. Monitörünü aldı sattı ikinci elde zarar ettirdi ona gitti. Dell'in monitörünü aldı 144 Hz. Ben bile kullandım Dell'in monitörünü cidden daha güzel sağ sola yana alta dahil kullanabiliyor. Kıskandım doğrusu kuzenimi bende kendi monitörümden memnunum Curved olmasından. Gözüme hoş geliyor.

Geri
Yukarı