900 TL'ye Gamepower GPR24C1MS144 alınır mı?

Snmzibr19

Hectopat
Makaleler
1
900 TL'ye 2. el, 1.5 yıl garantili, 0 ölü piksel garantili, Gamepower 144 Hz 1 ms Curved Gaming monitör alınır mı? Sıfırı 1400 bandındadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı monitörün 27" olanını bir kuzenime, bir de arkadaşıma olmak üzere şu zamana kadar 2 adet aldırmış oldum.. Biri yaklaşık olarak 1 senedir, diğeri de 3 aydır kullanmakta. Herhangibir sıkıntıları, şikayetleri yok hocam. Aynı markanın birçok ekipmanını da halihazırda kendim kullanmaktayım senelerdir, şu zamana kadar en ufak bir problem yaşamadım.. F/P olarak benim için listenin başında gelir Gamepower markası.. Şimdi Gamepower gömücüler gelir yükselir bana.. 😂 Gelin babuşlar gelin.. 👊🏼

@stevesm1221
Aynı monitörün 27" olanını bir kuzenime, bir de arkadaşıma olmak üzere şu zamana kadar 2 adet aldırmış oldum. Biri yaklaşık olarak 1 senedir, diğeri de 3 aydır kullanmakta. Herhangibir sıkıntıları, şikayetleri yok hocam. Aynı markanın birçok ekipmanını da halihazırda kendim kullanmaktayım senelerdir, şu zamana kadar en ufak bir problem yaşamadım. F/P olarak benim için listenin başında gelir Gamepower markası. Şimdi Gamepower gömücüler gelir yükselir bana. 😂 Gelin babuşlar gelin. 👊🏼

Teşekkürler hocam almayı düşünüyorum zaten.

Aynı monitörün 27" olanını bir kuzenime, bir de arkadaşıma olmak üzere şu zamana kadar 2 adet aldırmış oldum.. Biri yaklaşık olarak 1 senedir, diğeri de 3 aydır kullanmakta. Herhangibir sıkıntıları, şikayetleri yok hocam. Aynı markanın birçok ekipmanını da halihazırda kendim kullanmaktayım senelerdir, şu zamana kadar en ufak bir problem yaşamadım.. F/P olarak benim için listenin başında gelir Gamepower markası.. Şimdi Gamepower gömücüler gelir yükselir bana.. 😂 Gelin babuşlar gelin.. 👊🏼

Bir ürünü 1-2 yıl kullanıp çöpe atmak var, ya da senelerce kullanmak var. Bu ikisi ayrı şeyler.😄

Bir ürünü 1-2 yıl kullanıp çöpe atmak var, ya da senelerce kullanmak var. Bu ikisi ayrı şeyler.😄
Ben yaklaşok 3 yıldır aynı ürünleri kullanıyorum hocam.. Şuana kadar bir kere bile arıza, problem yaşatmadılar.. Şu saatten sonra da yaşatacaklarını pek sanmıyorum.. Kullandığım ürünlere gelecek olursam Gamepower İceberg 240 cpu sıvı soğutma, Gamepower Warlock mekanik klavye, Gamepower Night Stalker mouse..(bunlar kendi sistemimde kullandıkları) Ve bahsettiğim 2 monitör hemen hemen sürekli elimin altındalar ve onlarla da çalışıyorum, oyun oynuyorum falan şu zamana kadar hiçbir yamuklarını görmedim.. Siz kullanmamış olabilirsiniz bahsi geçen markanın ürünlerini fakat kullandığınız zaman ön yargılarınızdan kurtulacağınıza eminim... 😊

Ben yaklaşok 3 yıldır aynı ürünleri kullanıyorum hocam. Şu ana kadar bir kere bile arıza, problem yaşatmadılar. Şu saatten sonra da yaşatacaklarını pek sanmıyorum. Kullandığım ürünlere gelecek olursam Gamepower iceberg 240 CPU sıvı soğutma, Gamepower Warlock mekanik klavye, Gamepower night stalker mouse.(Bunlar kendi sistemimde kullandıkları) ve bahsettiğim 2 monitör hemen hemen sürekli elimin altındalar ve onlarla da çalışıyorum, oyun oynuyorum falan şu zamana kadar hiçbir yamuklarını görmedim. Siz kullanmamış olabilirsiniz bahsi geçen markanın ürünlerini fakat kullandığınız zaman ön yargılarınızdan kurtulacağınıza eminim... 😊

Tamamm hocam teşekkürler bir de Warlock almayı düşünüyordum nasıl rahat mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı