Gamepower Air turbine ve Xigmatek EN42098 Galaxy II Elite nasıl?

• Konuyu başlatan TNTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 499

TNTB

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba. Bu iki fan setine bakıyorum.

Xigmatek EN42098 fan setinde Xigmatek AY120 fanlar kullanılmış. İnceleme videolarını izlediğimde ARGB yanarken LED'lerin yeri çok belli oluyor gibi. Gp Air turbine bu konuda daha iyi.
Önceliğim sessizlik. Hangisini tercih etmeliyim? Limit 250 civarı.

GamePower'ın veya Xigmatek'in 3 tane fanını alacağıma 2 tane AirBlazer alırdım. Çok daha kaliteli ve performanslı fanlar bunlar. Kontrolcü zorunlu değilse ikisini de önermem.

Merhaba. Bu iki fan setine bakıyorum.

Xigmatek EN42098 fan setinde Xigmatek AY120 fanlar kullanılmış. İnceleme videolarını izlediğimde ARGB yanarken LED'lerin yeri çok belli oluyor gibi. Gp Air turbine bu konuda daha iyi.
Önceliğim sessizlik. Hangisini tercih etmeliyim? Limit 250 civarı.

Gamepower warcry kasa kullanıyorum, kasa da 6 fan gelmişti sonradan gp Air turbine 3 fan daha ekledim. Kumandadan kontrol ettiğim için çok sesli değil ben çok memnunum, bu arada nette 300 TL civarı yanılmıyorsam ben beylikdüzünden bayisinden 240 TL'ye aldım.

GamePower'ın veya Xigmatek'in 3 tane fanını alacağıma 2 tane AirBlazer alırdım. Çok daha kaliteli ve performanslı fanlar bunlar. Kontrolcü zorunlu değilse ikisini de önermem.

Bu fanı ben de öneririm. Yalnız bu fana profil oluşturmazsan 2200 RPM'de falan çalıştığında ses çıkarıyor biraz. 35.7 dBA 2200 RPM.

Gamepower'ın veya Xigmatek'in 3 tane fanını alacağıma 2 tane airblazer alırdım. Çok daha kaliteli ve performanslı fanlar bunlar. Kontrolcü zorunlu değilse ikisini de önermem.

Anakarttımda ARGB çıkışı olmadığından kontrolcü zorunlu maalesef. Bu arada asıl Air turbine silverstonemuş :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı