Gamepower bane nasıldır?

1 yıl kadar kullandım sensörü kötü rekabetçi oyunlarda sıkıntı çıkarıyorlar. Malzeme kalitesi de kötü orta arası. Işıklandırması güzel. Oyun için kesinlikle alınmaz. 1 ay önce Bloody V9 aldım tavsiye ederim.

Gamepower bane 6 ay kullandım ama biraz hor kullandım 2 kere sert betona düştü ondan sonra sol tuşunu kırdım yapıştırıcı ile geri yapıştırıp kullanıyorum şuan arkadaşların dediği gibi bazen sensörde sorun olabiliyor. Ama fiyatına göre ortalama bir mouse.

Öncelikle şu konuya açıklık getireyim. G102'de tam anlamıyla 10 yıllık sensör yok. Sadece Mercury olmadığına dair şiddetli kanıtlar var, ama farenin sensörü kötü değil. 200IPS. Ben hala alınabilir olduğunu düşünmüyorum. Özellikle @244765 bu mesajımı dikkatli okusun.

Gamepower Bane ise alınmamalı. Avago 5050 sensör kullanıyor, neredeyse 6-7 yıllık falan olması lazım. Takılma ve soyulma sorunu var. Kendim de Avago 5050 sensör kullanan DLM-355'ten T60'e geçtim, memnunum. Alabilirsiniz.

Logitech'in adını taşımıyor mu? Anlamadım şimdi aydınlat beni lütfen :D

Öncelikle şu konuya açıklık getireyim. G102'de tam anlamıyla 10 yıllık sensör yok. Sadece Mercury olmadığına dair şiddetli kanıtlar var, ama farenin sensörü kötü değil. 200IPS. Ben hala alınabilir olduğunu düşünmüyorum. Özellikle @244765 bu mesajımı dikkatli okusun.
Hocam G102 kullanan biri olarak bu konuya açıklık getirme imkanım var mı? Fare bozulmayacaksa içini açabilirim veya başka bir test yapabilirim.

Geri
Yukarı