Gamepower Bane oyunlarda fare takılıyor

Bumstead

Hectopat
Yer
Göztepe,İzmir
Daha fazla  
Meslek
Agricultural Engineer
Özellikle CS:GO, Black Squad ve Heroes & Generals oynuyorum. Oyun içinde mouse bir anda takılıyor ve birkaç saniye beyaz ok ortaya çıkıyor tabi o sırada ekranda hiçbir şey yapamıyorum. Bu durum sadece birkaç saniye sürüyor. Her zaman olmuyor ancak neden olduğunu bilmiyorum. Bu arada mouse oyunlar dışında hiçbir sıkıntı yaratmadı. Gayet düzgün çalışıyor. Aklıma gelen sorunlar:
  1. Mouse'tan kaynaklı
  2. USB temas sıkıntısı.
Yorumlanırız nedir? Mouse Gamepower Bane. Biliyorum platformda önerilmeyen bir marka ama hediye geldi. Geçici olarak bir süre daha kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir USB girişine takıp denedin mi ? Ya da mouse'un internette yazılımı varsa onu indirebilirsin.

En büyük sorun temazsızlık yada dış etkendir. Optiğin altına kıl kaçması vs. Yazılımsal eksik bir durumda olabilir.

Başka bir USB girişine takıp denedin mi ? Ya da mouse'un internette yazılımı varsa onu indirebilirsin.

Denedim. Aynı sorun yine oluştu. Yalnız bu sorun sadece oyunlarda oluyor. Standart kullanımda bir olumsuzluk yaşamadım. Yazılımı var bir ara kurdum ama sonra sildim. Tekrar kurup oradan kontrol edeyim.

En büyük sorun temazsızlık yada dış etkendir. Optiğin altına kıl kaçması vs. Yazılımsal eksik bir durumda olabilir.

Mousepad kullanıyorum. Oyun oynamadan önce temiz olduğuna eminim ama kontrol ederim.

Geri
Yukarı