Gamepower Calypso alınır mı?

Bütçe
400
Şu an İncehesap'ta birazcık indirimde. Uzun süredir bu modeli düşünüyorum. Optik Switch almak çok mantıklı geliyor bu fiyata. Gamepower'ın en iyi klavyesi gibi söylemler duydum. Muhtemelen çoğunuz Gamepower ile ilgili kötü şeyler söyleyecek. Almayın derseniz öneriniz ne olur? Bütçem 400TL altı. GamePower Calypso Rainbow Optik Mekanik Kırmızı Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com

Not: Red Switch arıyorum. 400TL altı olursa brown Switch de olabilir. Genelde Valorant oynarım.
Şu an Rampage KB-R66'ya sahibim. Mekanik hisli olduğunu iddia ediyor. O yüzden mebran düşünmüyorum.
Alınır. Gamepower ekipmanlarım oldu şuana kadar öneriyorum.

O fiyat bandında, istediğin özelliklere sahip bir marka klavye bulamazsın. Sanırsam bi Redragon var, onun dışında Gamepower, Rampage, Everest, Gamebooster, çakma Philips gibi klavyeler bulursun.

Gamepower gibi marka basılmış klavyeler, istenilen tüm özellikleri sunuyor. Fakat iş kaliteye geldiğinde eleniyor. Arkadaşım, Gamepower Ogre RGB'ye sahipti ve 1 ay içinde birden fazla tuşu elinde kaldı. Garantiye yolladı, kullanıcı hatası dendi.

Bence, kalitesiz ışıklara o kadar para verme. Gördüğüm kadarıyla Redragon'u beğenmemişsin. O zaman sana tavsiyem; Kaliteden ödün vermeyen, siyah switch ve RGB'siz aydınlatmalı bir klavye alman olacaktır. Attığım klavye, o fiyat bandında dünyanın en sağlam klavyelerinden birisi. Bundan emin ol.

Marka olarak değil de bu klavye kötü mü?

O fiyat bandında, istediğin özelliklere sahip bir marka klavye bulamazsın. Sanırsam bir Redragon var, onun dışında Gamepower, Rampage, Everest, Game Booster, çakma Philips gibi klavyeler bulursun.

Gamepower gibi marka basılmış klavyeler, istenilen tüm özellikleri sunuyor. Fakat iş kaliteye geldiğinde eleniyor. Arkadaşım, Gamepower Ogre RGB'ye sahipti ve 1 ay içinde birden fazla tuşu elinde kaldı. Garantiye yolladı, kullanıcı hatası dendi.

Bence, kalitesiz ışıklara o kadar para verme. Gördüğüm kadarıyla Redragon'u beğenmemişsin. O zaman sana tavsiyem; kaliteden ödün vermeyen, siyah Switch ve RGB'siz aydınlatmalı bir klavye alman olacaktır. Attığım klavye, o fiyat bandında dünyanın en sağlam klavyelerinden birisi. Bundan emin ol.

Hocam 400 liranın altında kırmızı Switch varsa Redragon alabilirim. Güzel bir markaya benziyor ve çok öneriliyor. Attığınız klavyenin Switch'i falan yazmıyor. Şeklini de pek beğenmedim. Bir de bildiğim kadarıyla ogre ve Warlock'ta kronik sıkıntı varmış ve bu durum Calypso'da yokmuş. Peki ya Rampage? O iyi midir? Garantisi iyi demişlerdi. Şu anda da Rampage kullanıyorum 3 yıldır iyi durumda.

Marka olarak değil de bu klavye kötü mü?

Hocam 400 liranın altında kırmızı Switch varsa Redragon alabilirim. Güzel bir markaya benziyor ve çok öneriliyor. Attığınız klavyenin Switch'i falan yazmıyor. Şeklini de pek beğenmedim. Bir de bildiğim kadarıyla ogre ve Warlock'ta kronik sıkıntı varmış ve bu durum Calypso'da yokmuş. Peki ya Rampage? O iyi midir? Garantisi iyi demişlerdi. Şu anda da Rampage kullanıyorum 3 yıldır iyi durumda.
Attığım klavye Switch'i siyah, şu an kullanıyorum. Yanımda kırmızı switch'li klavye var, sesleri aynı nerdeyse. Sadece switch markası yazmıyor, muhtemelen A4 Tech kendisi üretmiş. Attığım klavyenin şekline şuradan bakabilirsin. Dünyanın en hızlı klavyesi. Hatta donanım haber incelemişti bu klavyeyi. Fakat beğenmediysen;

Gamepower gibi markaların hepsinde kronik hata var. Kronik hata olmayan modeli yok. Rampage kasam vardı, yamuk yumuk yamuluyordu. Hiç klavyesine denk gelmedim. Fakat al birini vur ötekine. Karar sana kalmış.

Redragon'un kırmızı switch'li modelini ya çıkarmamış, yada stoklada kalmamış. Çoğu siteye baktım ve bulamadım.

Attığım klavye Switch'i siyah, şu an kullanıyorum. Yanımda kırmızı switch'li klavye var, sesleri aynı nerdeyse. Sadece switch markası yazmıyor, muhtemelen A4 Tech kendisi üretmiş. Attığım klavyenin şekline şuradan bakabilirsin. Dünyanın en hızlı klavyesi. Hatta donanım haber incelemişti bu klavyeyi. Fakat beğenmediysen;

Gamepower gibi markaların hepsinde kronik hata var. Kronik hata olmayan modeli yok. Rampage kasam vardı, yamuk yumuk yamuluyordu. Hiç klavyesine denk gelmedim. Fakat al birini vur ötekine. Karar sana kalmış.

Redragon'un kırmızı switch'li modelini ya çıkarmamış, yada stoklada kalmamış. Çoğu siteye baktım ve bulamadım.
Hocam vallahi bilemedim. Uygun fiyatlı ürünlerde herkes kötü yorum yapıyor. Marka ürünler çok pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı