Gamepower Calypso nasıldır?

Burada gamepower niye bu kadar kötüleniyor anlamadım. Ursa, Ogre, Medusa, Warlock kullandım. Bir sıkıntısını göremedim. 4 üründe de sıkıntı yaşamamam tesadüf mü acaba, çok mu şanslıyım?
Ursa temassızlık yapıp çalışmıyordu, servise gönderdim kabloyu değiştirip yolladılar. Hâlâ yedekte tutuyorum.

Burada Gamepower niye bu kadar kötüleniyor anlamadım. Ursa, Ogre, Medusa, Warlock kullandım. Bir sıkıntısını göremedim. 4 üründe de sıkıntı yaşamamam tesadüf mü acaba, çok mu şanslıyım?
Ursa temassızlık yapıp çalışmıyordu, servise gönderdim kabloyu değiştirip yolladılar. Hâlâ yedekte tutuyorum.
Ne kadar süre kullandın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunları sadece 1 dakikada buldum.

Ne kadar süre kullandın?

Bunları sadece 1 dakikada buldum.

Compact Warlock da bu sorunlar düzelmiş sanırım. Bende biraz araştırdım yok gibi gözüküyor. Daha bakacağım.

Gaming gecesinden indirime girmiş. Açıkçası klavyem ömrünü dolduruyor. Babamdan isteyeceğim. Malzeme kalitesi falan umrumda değil. Sadece mekanik istiyorum. Fiyatı da ucuz gibi. Alacağım kesin değil. @Dreamy Bull önerebileceğiniz bu fiyatta veya bundan ucuz mekanik klavye var mı? GamePower Calypso Rainbow Optik Mekanik Kırmızı Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com Gamepower kötü bir marka olabilir. Ama umrumda değil pek.

Gamepower almayın kalitesiz demeyeceğim zaten biliyorsunuz tam. Ama ya insafsızlar 370 TL klavye koyuyorsunuz RGB koymuyorsunuz Logitech olsan anlayacağım Razer olsan anlayacağım onlar kaliteli ya sen kalitenin yanından geçmiyorsun bari bir RGB koy ya.

Compact Warlock da bu sorunlar düzelmiş sanırım. Bende biraz araştırdım yok gibi gözüküyor. Daha bakacağım.
Klavye daha yeni çıktığı halde 1 dakikada bulduğum şeylere bak.

Gaming gecesinden indirime girmiş. Açıkçası klavyem ömrünü dolduruyor. Babamdan isteyeceğim. Malzeme kalitesi falan umrumda değil. Sadece mekanik istiyorum. Fiyatı da ucuz gibi. Alacağım kesin değil. @Dreamy Bull önerebileceğiniz bu fiyatta veya bundan ucuz mekanik klavye var mı? GamePower Calypso Rainbow Optik Mekanik Kırmızı Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye - incehesap.com Gamepower kötü bir marka olabilir. Ama umrumda değil pek.

Ben 2,5 aydır kullanıyorum heran gibi bir sorunu yok cift basma vs gibi bilerek Rainbow aldım bir zamandan sonra değiştir değiştir canınız sıkılıyor ucuz maliyetle Blue Switch aldım 280 TL'ye memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı