Gamepower Comfort oyuncu koltuğu alınır mı?

DMN

Centipat
Daha fazla  
Bir süredir oyuncu koltuğu ve monitör bakıyorum. Oyuncu koltuğu olarak Zio almayı düşünüyordum ama geçen gün Vatan Bilgisayar'a gittiğimde Razer'ın iskur oyuncu koltuğunu gördüm ve buna benzer bel mekanizması vardı ve inanılmaz rahattı. Şu an Hawk fabv4 kullanıyorum. İskur biraz tuzlu onun diğer modeli enki keza 20 bin TL üstü. Ona benzer bel mekanizmalı Cougar'ın bir modeli var ama onunki tam bunlar gibi değil o yüzden onu eledim geriye bir bu model kalıyor. Kolçaklarının plastik olması önemli değil zaten kolçaklara adamakıllı dayanan biri değilim ama sizce ne dersiniz? Yarasa mekanizma ve bu bel mekanizması beni cezbetti sizce alınır mı? Fiyatı ise ince hesapta 9999TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denk geldiğimiz çok iyi oldu hocam 2-3 güne sipariş verecektim şimdi askıya aldım tekrardan sayenizde :D
Hocam oturma kısmı ince ve bir süre sonra içe çökünce gram rahat olmuyor. Bel yastığı sürekli aşşağıdaki boşluya kayıyor. Koltuk aşırı esniyor ne diyim asla alınmaz özellikle bu bütçede. Ben 3500'e almıştım 2 sene olacak değişmek istiyorum artık.

Denk geldiğimiz çok iyi oldu hocam 2-3 güne sipariş verecektim şimdi askıya aldım tekrardan sayenizde :D
Hatta şunu söyleyim oturma kısmı neredeyse gamepower olan bu attığım modelin yarısı kalınlığında.

Hocam oturma kısmı ince ve bir süre sonra içe çökünce gram rahat olmuyor. Bel yastığı sürekli aşşağıdaki boşluya kayıyor. Koltuk aşırı esniyor ne diyim asla alınmaz özellikle bu bütçede. Ben 3500'e almıştım 2 sene olacak değişmek istiyorum artık.

Hatta şunu söyleyim oturma kısmı neredeyse gamepower olan bu attığım modelin yarısı kalınlığında.
6000 TL olmuş şu an fiyatı calitteye falan yöneleyim o zaman ben hocam veya başka markalara çok teşekkür ederim sizin konudan da çıkmış olduk biraz kusura bakmayın....

6000 TL olmuş şu an fiyatı calitteye falan yöneleyim o zaman ben hocam veya başka markalara çok teşekkür ederim sizin konudan da çıkmış olduk biraz kusura bakmayın....
Warrior'un modellere bakabilirsin. Arkadaşım almıştı ve memnun.

Warrior'un modellere bakabilirsin. Arkadaşım almıştı ve memnun.
Warrior aragorn - adonis veya sparta modellerine bakabilirsin. Zio'nun yan markası gibi bişey zaten.

Geri
Yukarı