GamePower Crimson kontrolcüsüne maksimum kaç fan bağlanır?

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, GamerPower Crimson Guard adlı kasada 3 önde ve 1 arkada olmak üzere 4 fan bulunuyor. Ben üst tarafa ekstra 2 tane daha aynı fandan eklemek istiyorum ama kontrolcuye acaba baglayabilir miyim ve yer var mıdır bağlamam için?

Ön Fan 3x12cm. (Dahili)
Arka Fan (egzoz)1x12cm. (Dahili)
Üst Fan 2x12cm. (Opsiyonel)

Kontrolcü üstünde 10 tane fan yuvası görünüyor, üstte 5 ve altta 5 olacak şekilde. Eğer onlar fan güç portlarıysa kontrolcüye 10 tane fan takabilirsiniz.

Ön fan 3x12cm. (dahili)
Arka fan (egzoz)1x12cm. (dahili)
Üst fan 2x12cm. (opsiyonel)

Yani takabiliyor muyuz?

Kontrolcü üstünde 10 tane fan yuvası görünüyor, üstte 5 ve altta 5 olacak şekilde. Eğer onlar fan güç portlarıysa kontrolcüye 10 tane fan takabilirsiniz.

Gamepower Crimson Guard'da öndeli 3'lünün önü kapalı olduğu için hava almıyor. Üstteki 2 ekstra fanı içeriye hava verecek şekilde mi takmalıyım, yoksa atmak için mi? Hangisi kasayı soğuk tutar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani takabiliyor muyuz?

Gamepower Crimson guard ön 3lunun önü kapalı olduğu için hava almıyor üstte ki 2 ekstra fanı içeriye hava verecek şekilde mi takmalıyım yoksa atmak için mi hangisi kasayı soğuk tutar?

Üst kısma 2 fan takabilirsiniz.

Kontrolcüdeki portların kesin bilgisine ulaşamadım. Eğer dediğim gibi o 10 port güç içinse evet, yer var. Hava akışı için de ufak modifikasyonlar dışında yapıp da elle tutulur sonuç alacağınız pek fazla şey yok. Ön paneli delebilirsiniz, şaka gibi ama videosunu yapan vardı 🤦‍♂️ Ön paneli tamamen çıkarıp özel bir mesh panel yaptırabilirsiniz belki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı