Gamepower Dark Side ile Fuma 2 uyumlu mu?

ardayldrm33

Decapat

Bu kasa ile bu işlemci soğutucusunu kullanmak istiyorum fakat boyutlarından korkuyorum, sizce sığar mı?
Kasa olarak GamePower çok önerilmez. Boyutu bilemem ama kasada genel olarak sorun yaşarsınız gibime geliyor.

Peki önerebileceğiniz bir psu+kasa var mıdır fakat boyutları hakkında bir bilgiye sahip olmam gerekiyor ki soğutucu kullanabileyim.
Ne yalan söyleyeyim çok bir bilgim yok kasa ve psu olaylarına ama GamePower dışında bir model işinizi görür. Kasanın soğutucu modeli varsa ona göre boy karşılaştırması yapabilirsiniz sanırım.

Sistemi şu şekilde düşünüyorum
i5 10400
uhd 630 (apu olarak kullanacağım ekran kartı problemi bir nebze de olsa çözülene kadar)
2x8 hyperx 3000mhz ram
asus prime b560-plus
Fuma 2 işlemci soğutucu
Ekran kartını ileride 1660 super yapmayı planlıyorum
bu bileşenleri kullanmayı planlıyorum eğer bilginiz var ise bana kasa+psu önerisi yapabilirsiniz
(Not:işlemci soğutucu 154.4 mm yüksekliğe sahiptir kasanın içine sığmama gibi bir olasılığı olmasın lütfen )

Sistemi şu şekilde düşünüyorum
i5 10400
uhd 630 (apu olarak kullanacağım ekran kartı problemi bir nebze de olsa çözülene kadar)
2x8 hyperx 3000mhz ram
asus prime b560-plus
Fuma 2 işlemci soğutucu
Ekran kartını ileride 1660 super yapmayı planlıyorum
bu bileşenleri kullanmayı planlıyorum eğer bilginiz var ise bana kasa+psu önerisi yapabilirsiniz
(Not:işlemci soğutucu 154.4 mm yüksekliğe sahiptir kasanın içine sığmama gibi bir olasılığı olmasın lütfen )
1) Bütçe ne kadar kasa ve PSU için?

2) O soğutucuya o kadar para vermeni tavsiye etmem.
ID-COOLING SE-224-XT White 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat
İstediğin seçeneği seç al bence. 10400 için o kadar pahalı bir soğutucuya gerek yok.

Arada en fazla 5 derece var, genel olarak 2 derece fark var. Ama sen oyunda o kadar yüke bile sokamazsın. SE-224 XT tavsiye ederim.

Kasa ve psu için max 800 tl gibi bir bütçe ayırabilirim kasanın ışıklı olmasına gerek yok sade ve düz şeyleri daha çok seviyorum beyaz olursa mükemmel olur şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı