Gamepower DarkSide kasaya Arctic Freezer 34 Duo sığar mı?

O kasa yerine bunu öneririm. Ayrıca PSU çöp.
Sorunuza gelirsek sığar.

İkizinde PSU çöp demişsiniz neden olduğunuda belitmediniz belirtirseniz memnun olurum şu anda daha PC'yi almadım ancak bir 15 gün içerisinde alacağım gibi gözüküyor ve kasayada kötü demişsiniz en fazla 1 sene içinde sıvı soğutmaya geçerim zaten biraz para ayarladıktan sonra bu nedenle en az 240 mm sıvı soğutma destekleyen bir kasa bakıyordum bu kasadada toz filtreleri beni resmen cezbetti :)
Bir de bu soruma ek olarak bu arkadaş benim işimi görür mü birçok sitede bu PSU önerilmiş ve memnun kalındığı söyleniyor.

Son düzenleme:

XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram (2 adet)

İşlemci: Bırak 3500X'i 3600'den daha iyi.
Kasa: Hava akışı ve malzeme kalitesi daha iyi.
PSU: En kaliteli PSU'lardandır.
Ekran kartı: 3500TL bütçe kalıyor yeni çıkacak ekran kartlarını bekleyebilirsin. Bekleyemezsen 2060 veya 5600XT alabilirsin.
Sorun varsa bekliyorum.

XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram (2 adet)

İşlemci: Bırak 3500X'i 3600'den daha iyi.
Kasa: Hava akışı ve malzeme kalitesi daha iyi.
PSU: En kaliteli PSU'lardandır.
Ekran kartı: 3500TL bütçe kalıyor yeni çıkacak ekran kartlarını bekleyebilirsin. Bekleyemezsen 2060 veya 5600XT alabilirsin.
Sorun varsa bekliyorum.

Kasa ve PSU değişebilirim sorun yok ancak Intel işlemcilere karşı bir önyargım var ve AMD işlemcide kullanmayı seviyorum açıkçası ve 3500X bazı oyunlarda ki bu genelde benim oynadığım oyunlar 3600X'den enteresan bir şekilde daha iyi he evet Intel'in tekil çekirdek performansı daha iyi ama yine de kesin bir AMD tutkum var :D.

Gamepower'ın darkside isimli RGB kasasını alacağım sizce Arctic Freezer 34 Duo sığar mı? Sistem şu şekilde.
Gigabyte B450M S2H.
AMD Ryzen 5 3500X.
XFX RX5600 XT thic III Ultra.
Adata Gammix D30 (2x8) 3200 MHz RAM.
Seagate Barracuda 1 TB HDD.
Apacer Panther AS340 480GB SSD.
Gamepower GP650 650W PSU.

(Sorunun başında belirttiğim gibide kasa Gamepower darkside ve CPU soğutucu Arctic Freezer 34E-sports Duo.
Öncelikle Merhaba Hocam! Bu konuya ilişkin o soğutucunun 2x Bionix P-Series 120mm oldugu, fakat bu boyutta bir fanın o kasaya hacmi büyük olur aynı kasa bendede var şuan tam boyutlar aklımda değil fakat o fan o kasaya gelmez.

İyi Günler...

Geri
Yukarı