Gamepower Devour nasıldır?

rilou

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar USB'yi çok sevmiyorum. Her yere dolaşıyor :D Bundan dolayı hem parça parça, hem de Wi-Fi olduğundan Devour'u seçtim. Nasıldır acaba? FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Gecikme vs. olur mu? Var ise kablosuz mouse bildiğiniz yazar mısınız?

Logitech G402, alabilirsiniz.
Herhalde bu ürünü 6 sene önce almıştım. En ufak performans kaybı yok. Muhteşem bir ürün.
Elime tam oturduğu için bunu seçmiştim. G502 tam oturmamıştı elime. Deneme fırsatı olmadan almak kadar kötüsü yok bence, konu özellikle fare olunca. Bu salgın yüzünden arkadaşın deneme şansı da yok üzgünüm.
Eliniz benim gibiyse G402 eminim tam oturur elinize ve çok rahat. Bir karışım 26 cm benim.
G402 Wierless değil mi?
Değil, kablolu.

Gamepower devour, pixart 3389 sensörünü kullanıyor. Bu sensörü HyperX PulseFire FPS Pro ve Razer deathradder Elite'te kullanmakta. Açıkçası kalitesininde çok fark edeciğini düşünmüyorum. 16000 DPI ve 50 g hızlanmasının ve diğer aynı sensörü kullanan markalardan 100-150 TL daha ucuz olması, bir de hem kablolu hem kablosuz olması. Bence bu mousedan daha ne beklenebilirki.

Bir süredir devour u kullanıyorum hem malzeme kalitesi hemde hassasiyetinden son derece memnunum. Emin olun burada söylenenlerin gerçek bir kullanıcı gözünden hiçbir esprisi yok. Gm50 alacakken tüm kriterleri kıyasladım ve bu mouse u aldım başka söze gerek yok sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı