Gamepower devour scroll tuşunu kapatma

• Konuyu başlatan Kloox
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B

Kloox

Hectopat
1 Sene önce büyük bir hata yaparak 400 TL'ye Gamepower devour aldım ve yaklaşık 9-10 aydır her gün bu sorunu yaşıyorum. Bu lanet Mouse'un scroll tuşu kronik hatalı ve Mouse'un sağ ve sol Click'lerine bastığımda otomatikman kaydırıyor ve bu da oyunlarda aşırı can sıkıcı bir durum. Normal webde gezinirken bile aşağı kaydırırken kafasına göre aşağı yukarı kaydırıyor ya da sol veya sağ Click'e basılı tutarken scroll tuşunu çeviremiyorsunuz. Ben bu durumdan bıktım ve Mouse'un kendi yazılımından bunu kapatamıyorum. Ürünü ince Hesap'tan aldım ama hesabımı bulamıyorum. Bu yüzden bu tuşu ya kırarak ya da ayarlarla kapatmam lazım. Bir çözüm öneriniz var mı?
Oyunlarda mesela sıkarken silah değiştiriyor ve Mouse'u tamamen kırmak üzereyim. Umarım kapatmanın bir yolu vardır.

Öncelikle Devour alarak hata yapmadınız, güzel bir mouse. Yüksek ihtimalle scroll wheel bozulmuş. Uygulamasını kurdunuz mu?

Ek olarak garanti belgesinde bulunan numarayı veya İncehesap müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hesap zorunlu değil yani.

Öncelikle Devour alarak hata yapmadınız, güzel bir mouse. Yüksek ihtimalle scroll wheel bozulmuş. Uygulamasını kurdunuz mu?

Ek olarak garanti belgesinde bulunan numarayı veya İncehesap müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hesap zorunlu değil yani.
İnternette çok az yorum olmasına rağmen bir kaç şikayette hep bu scroll'un sıkıntıları ile ilgiliydi. Uygulamasını kurdum ama orta tuştaki özelliği sıfırladığımda sadece basmayı kapatıyor. Kaydırmayla ilgili bir ayar yok.

Ah be kardeşim, bende mağdurum.

1 sene önce aldım 330 tl'ye çok iyiydi mesela şuan bu sorundan bende çıldırıyorum
65e6b80e-be97-4003-85b4-d8c39908d4cd.jpg
Sorunu böyle hallettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı