Gamepower fanlar ARGB mi?

Her şey tamam, şimdi isteklerinize gelelim. 600TL bütçe ile kaç adet fan, ve bu fanları ne ile kontrol etmek istiyorsunuz? Eski fanları kullanacak mısınız?

4 adet fanın hepsini değiştirmem lazım ki kasa güzel dursun :) Tabi ki bu arada sessizlik ve fan devrinin ayarlanabilir olması lazım. Yani sessiz, devir ayarlanabilen ve mümkünse yüksek devire kadar çıkabilen fanlar olabilir.
Silverstone AirBlazer 120R alın ben de 3 gün önce sipariş ettim taş gibi fanlar.

Hocam almasına alayım da 4 adet almam gerekiyor. Bunlara bir de kontrol ünitesi almam gerekmiyor mu acaba?
Baktığım da bu fanlar tek olarak satılıyor seti yok. Olsa iyi olurdu ama tek tek de alabilirim tabi.

4 adet fanın hepsini değiştirmem lazım ki kasa güzel dursun :) Tabi ki bu arada sessizlik ve fan devrinin ayarlanabilir olması lazım. Yani sessiz, devir ayarlanabilen ve mümkünse yüksek devire kadar çıkabilen fanlar olabilir.
Silverston Air Blazer fanlar görünüm ve performans olarak muhteşem fanlar. Ortalama tanesi 150TL civarı. Anakart ile kontrol edebilirsiniz hızlarını ve renklerini. MSI anakartlarda Rainbow RGB, ARGB diye biliyorum. Fanların ARGB’sini trren vagonları gibi uç uca bağlayabiliyorsunuz. PWM bağlantısı için 50-100 arası fan çoklayıcı alabilirsiniz. Eski fanlarını da satabilirsiniz.

Hocam almasına alayım da 4 adet almam gerekiyor. Bunlara bir de kontrol ünitesi almam gerekmiyor mu acaba?
Baktığım da bu fanlar tek olarak satılıyor seti yok. Olsa iyi olurdu ama tek tek de alabilirim tabi.

Fanlar birbirine bağlanabiliyor yani tek fanın kablosu ile 4 fanı kontrol edebilirsiniz. MSI Mystic Light desteği var.

Teşekkürler arkadaşlar, bahsettiniz fanlardan 4 adet almaya karar verdim.
Anakarta bağlamayacaksam eğer fan + ARGB kontrol ünitesi hangisi uyumlu link var mı?

Teşekkürler arkadaşlar, bahsettiniz fanlardan 4 adet almaya karar verdim.
Anakarta bağlamayacaksam eğer fan kontrol ünitesi hangisi uyumlu link var mı?

MSI Mystic Light yazılımını indireceksiniz.

@SALOOWEN @NipponChemiConKYCap arkadaşlar siparişi geçtim. Tek bir sorun kaldı fan kontrolünü nasıl ayarlayacağız? Bunun için bir şey almamız gerekiyor mu? RGB bağlantısını anakarta yaptığımız vakit fan devir ayarına da müsaade ediyor mu?
Screenshot_1.jpg

@SALOOWEN @NipponChemiConKYCap arkadaşlar siparişi geçtim. Tek bir sorun kaldı fan kontrolünü nasıl ayarlayacağız? Bunun için bir şey almamız gerekiyor mu? RGB bağlantısını anakarta yaptığımız vakit fan devir ayarına da müsaade ediyor mu?Eki Görüntüle 1060024
Kontrolcüye gerek yok onu indirdiğiniz yazılımlarla halledebilirsiniz fan devri PSU ya bağlı ise %100 anakarta bağlı ise sizin ayarladığınız şekilde çalışacak uygulama üzerinde ayarı yoksa BIOS üzerinden yapılabiliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı