Gamepower (Gamemax) Iceberg 360 İnceleme

Soğutucunun durumu nasıl? 120 mm olandan almayı düşünüyorum.

Uzun kullanımda sonuç nedir? Tavsiye eder misiniz?

Selamun aleyküm dostum. Konudan alakasız lakin kafama çok takılan bir konu hakkında senden bilgi almak istiyorum. Senin daha önce Gamepower İceberg 360mm fiyatı düşük olan aldığın ürün hakkında şimdiye kadar yaşadıklarını kısaca özetleyebilir misin? Soğutması ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkardı mı? Veya bozulma vs. su sızması gibi bir şeyler oldu mu? Kısaca öneriyor musun? Sen daha iyi bilirsin cevap verirsen çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Para için ürün tanıtan insanlar demişsiniz şu foruma uzun zamandır yazı yazmıyorum fakat bugün spam klasörüne şu mesajlar düştü forum sahibi arkadaş Recep Bey YouTube'da para almadığı ürünlerin tanıtımını yapıyor mu merak ediyorum marka kötüdür iyidir şu an umrumda değil demek ki Recep Bey yeterince para almamış ki ürünleri YouTube'da vesaire tanıtmıyor diyeceklerim şu forumda zamanınızı boşa harcamayın insanlara yarardan çok zararınız dokunuyor.

@redan1299 biz Recep Baltaş ürünleri karşılıksız mı tanıtıyor dedik? Technopat Sosyal sonradan açılan bir yer değildir, YouTube kanalıyla birlikte açılmıştır. Recep Baltaş eski Chip dergisi yazarı ve "Asus Türkiye Pazarlama Uzmanı"dır. Keşke malum kanal da insanların parasını öldürmek yerine bu tür forumlar, haber sayfaları açıp öyle kazanabilse parasını. Şu forumda asıl SİZİN zamanınızı boşa harcamamanızı ve "Donanım Arşivi Facebook Grubu"nda debelenmenizi öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…