Gamepower GP-550 PSU patlar mı?

Biz abartıyoruz C4 diye. Patlaması çok çok düşük bir ihtimal. Ama bir elektirik kesintisinde veyahut onun gibi bir olayda bilgisayarın belli parçalarını yakabilir. Ama kesinlikle önermiyoruz o tarz.

Biz abartıyoruz C4 diye. Patlaması çok çok düşük bir ihtimal. Ama bir elektrik kesintisinde veyahut onun gibi bir olayda bilgisayarın belli parçalarını yakabilir. Ama kesinlikle önermiyoruz o tarz.

Elektriğim birkaç kez gitti fakat herhangi bir parçama zarar gelmedi şuana dek bir şey olma ihtimali var mı?

Elektriğim birkaç kez gitti fakat herhangi bir parçama zarar gelmedi şuana dek bir şey olma ihtimali var mı?
Her gittiğinde olma ihtimali var net bir şey söylemek çok zor. Para olduğunda değiştirin. İdare eder ama bir süre sizi çok takmayın.

Başlıktan da gördüğünüz üzere GP-550 PSU'm var. Patlama ihtimali çok mu yüksek?

Bende Power Boost PSU'su vardı ve forumda sürekli C4 canlı bomba patlar vs. şeyler yazılıyordu. Bu yazıları çok ciddiye almadım. Çünkü elde tutulur bir kanıt yoktu. Yaklaşık 2-3 ay kullandım. Elektrik kesintisi, voltaj düşüklüğü, şalter atması bir sürü olay yaşadı. Bu kadar kısa süre içinde hiçbir şey olmadı. Ama yine de gönlüm razı olmadı. Sistemi riske atmaya yazılanları ciddiye almasam bile değiştim. Siz de değişin bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı