Gamepower GPR27C144 monitör kötü mü?

Mrklı

Decapat
Daha fazla  
Kısa süre önce şu monitörü satın aldım ve elime ulaşmasını bekliyorum. YouTube'daki incelemeleri izledim ve Gamepower'in F/P markasi oldugunu soyluyorlar monitorlerde absürt derecede kötü gözükmüyor. Samsung VA panel kullaniyormus sizce hata mi ettim? Gamepower'da sıkıntı yaşayan var mı? Lütfen forumda digerlerinin yaptigi papagan gibi "Gamepower kalitesizdir" lafinı değil kullanan kisilerin deneyimlerini merak ediyorum. Amacim markayi savunmak degil yanlis anlasilmasin sadece hep bu yazi karsima cikiyor kullanicilar deneyimlerini paylassin ki gelince belki iade ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower ekipman anlamında fiyat/performans ürünleri üretir. Kapı gibi MSI monitörü varken Gamepower biraz yanlış olmuş gibi geldi bana .

Gamepower ekipman anlamında fiyat/performans ürünleri üretir. Kapı gibi MSI monitörü varken Gamepower biraz yanlış olmuş gibi geldi bana .

Bütçem max bukadarına yetiyordu almışkende en yüksek özelliğe yeten monitörü almak istedim.

Diğer markaların da aynı özellikteki monitörleri benzer fiyatlarda, hatta daha ucuza bile bulunabiliyor. Ayrıca bahsettiğiniz o ahlaksız YouTube kanalları para karşılığı şakşakçılık yapmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Topladıkları sistemlerde de nerede adi mal var onları kullanıyorlar hep. Adamların ağzından da "Evet dostlar muhteşem bir ürün hepinize öneriyorum." sözü düşmüyor. Kendi kullandıkları sistemlere bak hiç böyle markalar yok ama. Neyse almışsın artık, umarım sorun yaşamadan kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı