Gamepower Horizon Gaming 550W kasa nasıldır?

441401

Hectopat
Makaleler
1
Başlıkta belirttiğim kasanın PSU'su çok kötü sanırım ama kasa hakkında fikir sahibi değili. M kasa iyi midir? Kasa iyi ise içindeki PSU yerine yeni PSU alsam olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa mesh ise idare eder. Ama camlı modeli ise kötü. PSU hiç gerek yok zaten konuşmaya. Bu kasayı sorma nedenin ne?

Hazır sistemde çıkıyor yoksa daha iyi bir şey alırdım ama malum ekran kartları uçtuğu için hazır sistem mantıklı oluyor bir de kasa mesh model bence PSU değiştirsem yeterli olur sizce?

Hazır sistemde çıkıyor yoksa daha iyi bir şey alırdım ama malum ekran kartları uçtuğu için hazır sistem mantıklı oluyor bir de kasa mesh model bence PSU değiştirsem yeterli olur sizce?
Sistemi aldın mı? PSU değişmen yeterli olur. Sistemin linkini atar mısın?

Sistemi aldın mı? PSU değişmen yeterli olur. Sistemin linkini atar mısın?

Yazım hatası yapmışım orada kusura bakmayın, daha almadım bir de ürün linkini bulamadım ama sistem adı jarvis Bronze (mervan) ama birkaç özelleştirme de yapacağım eğer ki alırsam.

GameGaraj'dan 3100 veya 10100F + 1660 Super 8300'e alinabiliyor aslında.

Gaminggen TRdeki 1660'lar tek fanlı ve ısınıyor. Ayrıca sorunlu parça da oluyor.

Çok teşekkürler eğer ki GameGaraj güvenilirse RTX'li bir sistem bile 10.5 k neredeyse yani biraz paraya kıyıp alınabilecek sistemlerde var fakat güvenilir midir?

Çok teşekkürler eğer ki GameGaraj güvenilirse RTX'li bir sistem bile 10.5 k neredeyse yani biraz paraya kıyıp alınabilecek sistemlerde var fakat güvenilir midir?
Güvenilir, müşteri memnuniyeti gayet iyi. İlgili bir mağaza diyebiliriz. Ayrıca İstanbul da mağazası da var. RTX 3060 lı sistem bulabilirsin 10-12k arasına.

Yeni konular

Geri
Yukarı