Gamepower Horizon Gaming PSU ne kadar dayanır?

154854984561238

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım sistemde GamePower Horizon Gaming MESH Panel 550W 80+ Bronze Dahili PSU 4*120mm RGB Fan RGB Kontrolcü ve Uzaktan Kumanda - incehesap.com.
Bu ürün var kötü bir marka olduğunu biliyorum. Corsair ile değiştiricektim aslında, dalgınlığımla geldi her neyse.
1- Bu PSU beni 2-3 yıl götürür mü?
2- Kasayla birlikte geldiği için bu ürünle değiştirebilir miyim? FSP HV PRO FSP550-51AAC 550W 80+ 120mm Power Supply - incehesap.com
3- Nelere dikkat etmem gerekli? Şimdiden teşekkürler.

O PSU seni 1 haftada götürebilir 3 yılda. Hiç belli olmaz. Eğer imkanın varsa en kısa sürede değiş derim.
Ayrıca ben anlamadım kasayı aldın mı almadın mı?

O PSU seni 1 haftada götürebilir 3 yılda. Hiç belli olmaz. Eğer imkanın varsa en kısa sürede değiş derim.
Ayrıca ben anlamadım kasayı aldın mı almadın mı?

Kasayı aldım. Ama PSU’yu şu an değiştirecek bütçem olmadığı için sormak istedim.
Eğer diğer sistem bileşenleriniz uyumlu ise yeni bir PSU satın alarak değişim yapabilirsiniz, evet.

Uyumlu olduğunu nasıl anlarım ve bu sistem ile almak istediğim PSU uyumlu mudur? Legatee 2650 iM [Yavuz Selim] | R3 3100 GTX 1650 Super 4G 8GB DDR4 240GB SSD - incehesap.com
1.zannetmiyorum, şanslıysan belki.
2.değiştiremiyorsun diye biliyorum.

Daha önce Nagas PSU kullandım ve 5 yıl oldu hala çalışıyor. Bu PSU sertifikalı galiba o kadar kötü mü cidden?

Kasayı aldım. Ama PSU’yu şu an değiştirecek bütçem olmadığı için sormak istedim.

Uyumlu olduğunu nasıl anlarım ve bu sistem ile almak istediğim PSU uyumlu mudur? Legatee 2650 iM [Yavuz Selim] | R3 3100 GTX 1650 Super 4G 8GB DDR4 240GB SSD - incehesap.com

Daha önce Nagas PSU kullandım ve 5 yıl oldu hala çalışıyor. Bu PSU sertifikalı galiba o kadar kötü mü cidden?
Kötü olmasının sebebi, malzeme kalitesi düşük. Sertifika her şey değil 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı