Gamepower Horizon nasıl?

GamePower, Everest, Xigmatek gibi markaların ürünlerinden uzak dur. Bu kasayı alırsan birkaç haftaya ekran kartım 80 derece diye konu açabilirsin. Önünü camla kapattıkları için ön fanlar çok az bir yerden hava alıyor. Bütçen nedir? Daha iyi kasa önerileri gelir.

GamePower, Everest, Xigmatek gibi markaların ürünlerinden uzak dur. Bu kasayı alırsan birkaç haftaya ekran kartım 80 derece diye konu açabilirsin. Önünü camla kapattıkları için ön fanlar çok az bir yerden hava alıyor. Bütçen nedir? Daha iyi kasa önerileri gelir.

Horizon kasayı kullanıyorum GTX 1660S ekran kartı en fazla 75 derece gördü. Stres testleri, oyun testleri dahil. (Apex, GTAV, Witcher3, ETS2) Hepsi full ayarlarda en az 100 FPS aldı CS:GO 270 FPS ortalama.

Böyle markaların kasa hariç donanımları alınmaz. Yani PSU dur çevre birimleridir alınmaz ama kasalara bütçe düşük ise bakılabilir (sadece kasa) çünkü o kadar da kötü değil. Benim önerim yine P350X 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı