Gamepower Intense X20 27" alınır mı?

uustego

Hectopat
Daha fazla  
Gamepower Intense X20 27" modeli alınır mı? İncehesap'ta uyguna buldum ama merak ettim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermiyorum. Uzun ömürlülük ve parça kalitesi gibi konularda ne seviyede olduğu henüz muamma. 144 Hz-1ms yeterli gelecektir ama ille de 165 Hz niyetiniz varsa: Acer KG241QS 23.6" ve Lenovo G27C-10 27" modelleri tercih edilebilir. Bütçenizi bilmiyorum tabi ki.

Tavsiye etmem. Bütçeniz nedir?

1800-1900 bunu seçmenin nedeni de vaadettiği özelliklere göre fiyatı düşük o yüzden bir de ölü pixel garantisi yüzünden
Önermiyorum. Uzun ömürlülük ve parça kalitesi gibi konularda ne seviyede olduğu henüz muamma. 144 Hz-1ms yeterli gelecektir ama ille de 165 Hz niyetiniz varsa: Acer KG241QS 23.6" ve Lenovo G27C-10 27" modelleri tercih edilebilir. Bütçenizi bilmiyorum tabi ki.
1800 1900 TL bütçem var belki zorlarsam 2k

Bütçenizi biraz aşabilirseniz bu monitörü öneririm:

Aşamazsanız da bu monitör işinizi görecektir:

Bütçenizi biraz aşabilirseniz bu monitörü öneririm:

Aşamazsanız da bu monitör işinizi görecektir:
Hocam 2. Monütörü alıcak idim fakat dün vatana gittim bu monitör yoktu 2.2k ya msı güzel bir Monütör aldım orda baktık ölü pixel çıktı asus dan da çıkabilir diye korkuyorum

1800 1900 TL bütçem var belki zorlarsam 2k

Şahsen 165 Hz gibi bir niyetiniz olmasın diyorum. IPS olsun, 144 Hz-1 ms eklentisi ile fazlasıyla tatmin olursunuz. Bütçenize de uygun. 27" değil ama 1080p için bu kadar ekran büyütmenin zorunluluğunu görmüyorum.

Şahsen 165 Hz gibi bir neyiniz olmasın. IPS olsun, 144 Hz-1 ms eklentisi ile fazlasıyla tatmin olursunuz. Bütçenize de uygun. 27" değil ama 1080p için bu kadar ekran büyütmenin zorunluluğunu görmüyorum.

Ben 144hz istiyorum zaten ve bu monütör güzelmiş sadece 250cd sizcede biraz az değilmi birde curved olursa hoşnut olurum açıkçası.

Ben 144hz istiyorum zaten ve bu monütör güzelmiş sadece 250cd sizcede biraz az değilmi birde curved olursa hoşnut olurum açıkçası.

Markadan markaya, modelden modele değişir tabi bu oran. 280 olanlar da mevcut. Kullanıma devasa etki eder mi? Deneyimlemek lazıım. Yoksa fiyat noktasında ayrıntılara Curved ve IPS girince haliyle artış oluyor. Ben bu IPS etmenini, Curved eklentisine tercih ederim. Tabi karar sizindir.

Markadan markaya, modelden modele değişir tabi bu oran. 280 olanlar da mevcut. Kullanıma devasa etki eder mi? Deneyimlemek lazıım. Yoksa fiyat noktasında ayrıntılara Curved ve IPS girince haliyle artış oluyor.. Ben bu IPS etmenini, Curved eklentisine tercih ederim. Tabi karar sizindir.
Teşekkür ederim görüşleriniz için

Yeni konular

Geri
Yukarı