Gamepower ıntense X40 alınır mı?

Bütçe
4500-5000

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
GamePower Intense X40
Oyun için bu monitörü almayı düşünüyorum. G-Sync desteği var mı bilmiyorum, birazdan araştıracağım. G-Sync desteği var mı veya kullandıysanız memnun musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Link varsa atar mısın?

Neden alınmaz peki abi bana iyi gibi geldi de detay verir misin şimdiden teşekkürler.

Hocam piyasa çok acayip şu an 1500 liraya 18 inç 60 Hz 5 ms vs monitör bile alınamıyor bir araştır istersen.

Biliyorum ama markası Gamepower vs. olan ürünlere çok ucuz olmadığı sürece para verilmesi gerektiğini düşünmüyorum.

Biliyorum ama markası Gamepower vs. olan ürünlere çok ucuz olmadığı sürece para verilmesi gerektiğini düşünmüyorum.

Reis Gamepower'ın şu an müthiş piyasası var ben yeni tanıdım markayı kaliteli olduğunu düşünüyorum ama bir size de danışayım dedim :)

Son düzenleme:
Reis Gamepower'ın şu an müthiş piyasası var ben yeni tanıdım markayı kaliteli olduğunu düşünüyorum ama bir size de danışayım dedim :)

Kendi fikrimi söylüyorum Çin'de seri üretilip üzerine farklı isimler basılan ürünler, ne garanti ne kalite aldıktan sonra kafanız ağrır. Arkasını aramayacağınız tarzda bir ürün olur ona bir şey diyemem, 200 300 liradır denemek için alırsınız fakat bütün bütçeyi böyle ürünlere yatırmak ileride sizi zora sokar.

Kendi fikrimi söylüyorum Çin'de seri üretilip üzerine farklı isimler basılan ürünler, ne garanti ne kalite aldıktan sonra kafanız ağrır. Arkasını aramayacağınız tarzda bir ürün olur ona bir şey diyemem, 200 300 liradır denemek için alırsınız fakat bütün bütçeyi böyle ürünlere yatırmak ileride sizi zora sokar.

Tamam dostum attıklarına bir bakayım teşekkürler

reis garantisi falan varmış youtubeda iyi diyorlar bilemedim çok kafam karıştı şu an

Son düzenleme:

Geri
Yukarı