Gamepower ıntense X40 alınır mı?

Bütçe
4500-5000
Kendi fikrimi söylüyorum Çin'de seri üretilip üzerine farklı isimler basılan ürünler, ne garanti ne kalite aldıktan sonra kafanız ağrır. Arkasını aramayacağınız tarzda bir ürün olur ona bir şey diyemem, 200 300 liradır denemek için alırsınız fakat bütün bütçeyi böyle ürünlere yatırmak ileride sizi zora sokar.

Bende bunları atacaktım, arkadaş doğru olanı önermiş 👍

Oyun için bu monitörü almayı düşünüyorum. G-Sync desteği var mı bilmiyorum, birazdan araştıracağım. G-Sync desteği var mı veya kullandıysanız memnun musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorumlara baktımda piyasası 1500TL yazan bile var :D çok komik gerçekten, 1500TL'ye 60Hz monitör yok neredeyse piyasada neyse dostum senin için rahat olsun 2 yıldır Gamepower X40 kullanıyorum aşırı güzel bir monitör hatta Rust tarzı oyunlar oynuyorsan monitörün kendi ayarlarıyla oynayıp gece adamları görebiliyorsun diğer monitörlerin çoğunda yok bu özellik (FPS sayacı kendi nişangahından bahsetmiyorum bile) ayrıca 2 yıl boyunca hiçbir problemle karşılaşmadım.

Edit: Şikayetvar sitesine baktım Gamepower hakkında ölü piksel var diyorlar fakat bu modelde öyle sorunlar yok. Trendyol'daki satıcı için bir şey diyemeyeceğim bilmiyorum satıcıyı ama İncehesap'tan alırsanız aynı monitörü 0 ölü piksel garantili, sorun çıkan modeller illaki vardır ama X40 bambaşka bir monitör.

Son düzenleme:
Yorumlara baktımda piyasası 1500TL yazan bile var :D çok komik gerçekten, 1500TL'ye 60Hz monitör yok neredeyse piyasada neyse dostum senin için rahat olsun 2 yıldır Gamepower X40 kullanıyorum aşırı güzel bir monitör hatta Rust tarzı oyunlar oynuyorsan monitörün kendi ayarlarıyla oynayıp gece adamları görebiliyorsun diğer monitörlerin çoğunda yok bu özellik (FPS sayacı kendi nişangahından bahsetmiyorum bile) ayrıca 2 yıl boyunca hiçbir problemle karşılaşmadım.

Edit: Şikayetvar sitesine baktım Gamepower hakkında ölü piksel var diyorlar fakat bu modelde öyle sorunlar yok. Trendyol'daki satıcı için bir şey diyemeyeceğim bilmiyorum satıcıyı ama İncehesap'tan alırsanız aynı monitörü 0 ölü piksel garantili, sorun çıkan modeller illaki vardır ama X40 bambaşka bir monitör.

Piyasası değil ederi 1500TL ne olduğu belirsiz bir ürüne 4800TL verilmez öncelikle bunu bir anlayın 4800TL parayı riske atmaya gerek yok.

Yorumlara baktımda piyasası 1500TL yazan bile var :D çok komik gerçekten, 1500TL'ye 60Hz monitör yok neredeyse piyasada neyse dostum senin için rahat olsun 2 yıldır Gamepower X40 kullanıyorum aşırı güzel bir monitör hatta Rust tarzı oyunlar oynuyorsan monitörün kendi ayarlarıyla oynayıp gece adamları görebiliyorsun diğer monitörlerin çoğunda yok bu özellik (FPS sayacı kendi nişangahı açıp kapatmaktan bahsetmiyorum bile) ayrıca 2 yıl boyunca hiçbir problemle karşılaşmadım.

Piyasası değil ederi 1500TL ne olduğu belirsiz bir ürüne 4800TL verilmez öncelikle bunu bir anlayın 4800TL parayı riske atmaya gerek yok.

Yazdıklarımı okumadın galiba? 2 yıldır bu monitörü kullanıyorum ayrıca nereden biliyorsun kullandın mı hiç bu monitörü? Markanın sorunlu ürünü vardır buna bir şey diyen yok ancak bu modelin tam olarak ne sorunu var?

Yazdıklarımı okumadın galiba? 2 yıldır bu monitörü kullanıyorum ayrıca nereden biliyorsun kullandın mı hiç bu monitörü? Markanın sorunlu ürünü vardır buna bir şey diyen yok ancak bu modelin tam olarak ne sorunu var?

Üreticisi kim kardeşim bu monitörün. Kime güvenmemiz gerekiyor 4800TL verirken.

Üreticisi kim kardeşim bu monitörün. Kime güvenmemiz gerekiyor 4800TL verirken.

İncehesap sana 2 yıl garanti veriyor yetmedi mi kardeşim YouTube'a girip bakabilirsin kullanan bir sürü insan var 2 yıl boyunca hiçbir problem yaşamadım arkadaşa Acer önermişsiniz Acer iade ve garanti konularında o kadar fazla sorun çıkartıyor ki Şikayetvar'a girip bakabilirsiniz.

Biliyorum ama markası Gamepower vs. olan ürünlere çok ucuz olmadığı sürece para verilmesi gerektiğini düşünmüyorum.
Klavye ve mouse için söylenen şeylere monitörede söylüyorsun daha monitörde ne olduğunu bilmeyip sallıyorsun bende Gamepower önermiyorum ama yaptığın mantıksız ve saçma
Oyun için bu monitörü almayı düşünüyorum. G-Sync desteği var mı bilmiyorum, birazdan araştıracağım. G-Sync desteği var mı veya kullandıysanız memnun musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.
Samsung panel kullanıyor ama fiyatını ne kadar hak eder bilmiyorum.

İncehesap sana 2 yıl garanti veriyor yetmedi mi kardeşim YouTube'a girip bakabilirsin kullanan bir sürü insan var 2 yıl boyunca hiçbir problem yaşamadım arkadaşa Acer önermişsiniz Acer iade ve garanti konularında o kadar fazla sorun çıkartıyor ki Şikayetvar'a girip bakabilirsiniz.

Hocam o halde renkler ve zevkler tartışılmaz adlı konu ortaya çıkıyor siz paranızı çöpe atabilirsiniz ben atmam iyi günler dilerim.

Klavye ve mouse için söylenen şeylere monitörede söylüyorsun daha monitörde ne olduğunu bilmeyip sallıyorsun bende Gamepower önermiyorum ama yaptığın mantıksız ve saçma.

Sıkıntı ettiğim nokta fiyatı zaten.

Uzak durun.
Tamam dostum attıklarına bir bakayım teşekkürler

reis garantisi falan varmış youtubeda iyi diyorlar bilemedim çok kafam karıştı şu an
Youtube'ye taksaydık Casper dünyanın en iyisi idi. ;)

Klavye ve mouse için söylenen şeylere monitörede söylüyorsun daha monitörde ne olduğunu bilmeyip sallıyorsun bende Gamepower önermiyorum ama yaptığın mantıksız ve saçma

Samsung panel kullanıyor diye alınacak diye bir kural yok. Zaten paneli iyi bir Samsung paneli değil.

Geri
Yukarı