Gamepower jin alınır mıı?

Bütçe
220 civarı

DILSHOT

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uygun bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Gamepower jin diye bir model çıkarmış F/P ürünü olarak çok övülüyor. Gamepower markasına biraz çekinceli yaklaşıyorum ama sonuçta 2 yıl garantisi var ürünlerin. Alınır mı? Ya da bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi bir 7.1 oyuncu kulaklığı var mı? İleride kulaklıkla ilgili bir sıkınıtı yaşarsam müşteriye yaklaşımları nasıl? Boşu boşuna para vermek istemiyorum.

Alınmaz.

Arkadaşlar uygun bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Gamepower jin diye bir model çıkarmış F/P ürünü olarak çok övülüyor. Gamepower markasına biraz çekinceli yaklaşıyorum ama sonuçta 2 yıl garantisi var ürünlerin. Alınır mı? Ya da bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi bir 7.1 oyuncu kulaklığı var mı? İleride kulaklıkla ilgili bir sıkınıtı yaşarsam müşteriye yaklaşımları nasıl? Boşu boşuna para vermek istemiyorum.
Alınmaz o fiyata daha iyileri var.

Alınmaz.

Bunların 2'si de 7.1 değil :(
Alınmaz o fiyata daha iyileri var.
Daha iyi olarak önerebilir misin incelemek isterim
Alınmaz. Garantisine güvenmeyin sakın.
Garantisi sorun çıkarır mı? Daha önce benzer bir durum yaşadınız mı?

O zaman bu.

Bununla arasında kalmıştım zaten ama bununla ilgili internette pek kullanan birini görmedim. Ondan dolayı pek sıcak bakmadım çevrende uzun süre kullanıp memnun kalan var mı?
Alınır. Ancak memnun kalmayabilirsiniz.
Hangi konuda ?

Yeni konular

Geri
Yukarı