Gamepower Jin vs Medusa vs Kuna vs JD 711 vs Frisby HG3500

Hiçbiri değil.

Hiçbiri değil.

HS 35 fiyatını hak etmiyor. Ama diğerleri bu bütçede en iyileri.

Hiçbiri değil.

İncehesap da varsa oradan atar mısınız?

Son düzenleme:
Bu ürünlerin üç aşağı beş yukarı hepsi aynı. Çok kalite beklememek lazım. Günü kurtaran ama günümüz şartları neticesinde fiyat olarak evet biraz pahalı ürünler. Ben GamePower Jin Rainbow modelini kullanıyorum. 160 TL fiyatından aldığım içim dediğim gibi çok bir şey beklemedim. Fakat sen de beklentilerini düşük tutarsan ben kullandığım ürünü tercih ederim.

3 veya 4 aydır kullanıyorum. Ses düzeyi çok iyi ve yüksek. Bir şeyler izlerken genelde kulaklığı masaya koyuyorum. Ses yüksekliği çok rahat şekilde yetiyor. Kulaklık pedleri güzel. Tabii sıcak ve çok uzun süre kafada kaldığında birazcık terletme yapabilir. Senin attığın linkte 219 TL olarak gözüküyor. 200 lira altına bulabilirsen almanı tavsiye ederim.

Bu ürünlerin üç aşağı beş yukarı hepsi aynı. Çok kalite beklememek lazım. Günü kurtaran ama günümüz şartları neticesinde fiyat olarak evet biraz pahalı ürünler. Ben Gamepower Jin Rainbow modelini kullanıyorum. 160 TL fiyatından aldığım içim dediğim gibi çok bir şey beklemedim. Fakat sen de beklentilerini düşük tutarsan ben kullandığım ürünü tercih ederim.

3 veya 4 aydır kullanıyorum. Ses düzeyi çok iyi ve yüksek. Bir şeyler izlerken genelde kulaklığı masaya koyuyorum. Ses yüksekliği çok rahat şekilde yetiyor. Kulaklık pedleri güzel. Tabii sıcak ve çok uzun süre kafada kaldığında birazcık terletme yapabilir. Senin attığın linkte 219 TL olarak gözüküyor. 200 lira altına bulabilirsen almanı tavsiye ederim.

Bilgi için teşekkürler. Gaming gecesinde indirime girmesini bekleyeceğim umarım girer ve alırım :D

Geri
Yukarı