Gamepower kızaru alınır mı?

GGHesap

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi
Merhabalar arkadaşlar ben Gamepower kızaru kulaklıgını almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi? Gamepower sevdigim bir marka daha önceden monitörünü kullanmıştım çok güzeldi. Bir de kulaklık alayım dedim şu an Arctis 7 kulaklıgını kullanıyorum fakat biraz eskidigi için degiştirmeye karar verdim. Düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attan inip eşşeğe mi bineceksiniz? Sürücüsünün sıkıntılı olduğunu duydum. Cızırtılı ses veriyormuş. Ayrıca nasıl geympavır seviyorsunuz anlamadım. Çin'den gelen ürünlere marka basıyorlar.
Dediğiniz gibi parayı çok güzel çarçur etme yöntemi.
Ayrıca o fiyata Corsair HS35 alınabilir İtopya'dan aldım bekliyorum Technopat Youtube kanalında olan inceleme performansını beğendim.

Merhabalar arkadaşlar ben Gamepower kızaru kulaklıgını almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi? Gamepower sevdigim bir marka daha önceden monitörünü kullanmıştım çok güzeldi. Bir de kulaklık alayım dedim şu an Arctis 7 kulaklıgını kullanıyorum fakat biraz eskidigi için degiştirmeye karar verdim. Düşünceleriniz neler?
Eğer Arctis 7 iyi durumdaysa pedlerini değiştirip kullanabilirsiniz.

Eğer Arctis 7 iyi durumdaysa pedlerini değiştirip kullanabilirsiniz.

Yaklaşık 1 sene kullandım ama migrofonu kırıldı o yüzden yeni almak istiyorum Gamepower kızaru alırsam eger geçici olarak kullanacagım sonra tekrardan pahalı bir kulaklıga geçecegim.
Ferrari'den tofaş'a düşüyorsunuz ona vereceğim paraya Razer Electra V2 7.1 Oyuncu Kulaklığı bunu alırım en azından marka derim. Az daha atın kerana para yine Arctis alın bence.

Kenarda para çok kardeşim geçici olarak ucuz bir şey alacagım sonra tekrardan pahalıya geçerim.
Attan inip eşeğe mi bineceksiniz? Sürücüsünün sıkıntılı olduğunu duydum. Cızırtılı ses veriyormuş. Ayrıca nasıl geympavır seviyorsunuz anlamadım. Çin'den gelen ürünlere marka basıyorlar.

Daha önceden monitörünü kullanmıştım.

Kenarda para çok kardeşim geçici olarak ucuz bir şey alacagım sonra tekrardan pahalıya geçerim.

Paranızı çöpe atmış gibi olursunuz bence Gamepower kulaklık alınabilir ama 400₺ verilmez bence. Sizin yerinizde olsam geçici olarak attığımı alırım en azında kaliteli olur. Ama sizin kararınız sonuçta biz karışamayız ama o paraya daha kaliteli illaki vardır en basitinden Arctis 1 alırım 50 daha verip daha iyidir 7.1 olmaz sadece.

Paranızı çöpe atmış gibi olursunuz bence Gamepower kulaklık alınabilir ama 400₺ verilmez bence. Sizin yerinizde olsam geçici olarak attığımı alırım en azında kaliteli olur.

300 TL zaten fiyatı.
Paranızı çöpe atmış gibi olursunuz bence Gamepower kulaklık alınabilir ama 400₺ verilmez bence. Sizin yerinizde olsam geçici olarak attığımı alırım en azında kaliteli olur. Ama sizin kararınız sonuçta biz karışamayız ama o paraya daha kaliteli illaki vardır en basitinden Arctis 1 alırım 50 daha verip daha iyidir 7.1 olmaz sadece.

Geçici olarak attıgımı alırım derken?

Haklısın Arctis'i severim Arctis 1 çok güzel bir seçim zaten önceden de Arctis 7 kullanmıştım şu an Arctis 1 alayım o zaman zaten Arctis 1 alırsam 1 ay falan kullanacagım sonra tekrardan Arctis 7'ye geçmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı