Gamepower kizura kulaklık 7.1 alınır mı?

Özenli kullanılırsa belki 10-15 yıl dayanabilir.
SteelSeries Arctis 1'i şiddetle tavsiye ediyorum.

Rampage kulaklıklar çok büyük yani kulağı çok hızlı ısıtıyor.
Kışın kullanmamama rağmen Rampage kulaklık taktığım zamanlar oldu. :D

Ben SN-RW1'i alıp hata yaptım ve artık ben de bir Rampage'i sevmiyorum.
(Sağ tarafından ses az geliyor.)

SteelSeries kulaklık ile de güzel şekilde ses kasılır ve günlük kullanım için de ideal.

Belli bi bütçem var 400 üstüne çıkmadan kulaklık bakıyorum.
Önerilerini araştıracağım fakat gamepower kizaru'ya içim ısındı özellikleri çok iyi f/p.

(Özellikle o kulaklıkla) ilgili bi bilgin varsa gamepower la ilgili yorumlar genelde olumsuz fakat her kulaklık için geçerli olmıyabilir diye düşünüyorum.
Özellikleri ile bi bilgin varsa veya kullandıysan tavsiyelerini alabilirim.

Şikâyet
Rampage, Gamepower alma da ne alırsan al.
Rampage ürünleri ilk başta fena değil fakat sonra hemen bozuluyorlar.

Hatta bütçeyi zorlarsan:
Şikayet olan sitelere baktım ve genellikle Gamepower medusa veya Gamepower klavyelerde sorun olduğu gözüküyor. Belki markanın kendisi degil bazi modeller kötüdur

(Keşke Gamepower kizaru kullanmış biri bu konuyu görseydi de cok faydası dokunurdu. Kullanmis kisilerin görüşleri de cok önemli)
Gamepower kulaklıklarından birini alırsan başta sevinçten havaya uçarsın bu kadar iyi bir kulaklık bu fiyata diye sonra kullanımına ve şansına bağlı bir ömrü ortaya çıkar bende işi şansa bırakmanı istemediğimden almanı önermem onun yerine Corsair HS35 iyi bir tercih olacaktır.
Gamepower kulaklıklarından birini alırsan başta sevinçten havaya uçarsın bu kadar iyi bir kulaklık bu fiyata diye sonra kullanımına ve şansına bağlı bir ömrü ortaya çıkar bende işi şansa bırakmanı istemediğimden almanı önermem onun yerine Corsair HS35 iyi bir tercih olacaktır.
Tahmini olarak ne kadar götürür düzgün kullansam

Hatta bütçeyi zorlarsan:
SteelSeries daha pahalı diye biliyorum.
0
Bende gamepower kizaru almayı düşünüyodum. Sırf gamepower diye ön yargı var bence özellikleri ve incelemelerde f/p açısından çok iyidi. Sadece bozulma açısından kablosu plastik olduğu için erken bozula bilir ama iyi kullanırsam erken bozulcağını düşünmüyorum.

Özellikleri araştıran veya kullanan biri yorum yapabilir mi?

ÖNERİLERİNİZİ BU KONUDA BELİRTEBİLİRSİNİZ YENİ KONU AÇTIM 400 TL sanal 7.1 rahat ve dayanıklı kulaklık önerisi - Technopat Sosyal

Hatta bütçeyi zorlarsan:
SteelSeries daha pahalı diye biliyorum.
0
Bende gamepower kizaru almayı düşünüyodum. Sırf gamepower diye ön yargı var bence özellikleri ve incelemelerde f/p açısından çok iyidi. Sadece bozulma açısından kablosu plastik olduğu için erken bozula bilir ama iyi kullanırsam erken bozulcağını düşünmüyorum.

Özellikleri araştıran veya kullanan biri yorum yapabilir mi?

ÖNERİLERİNİZİ BU KONUDA BELİRTEBİLİRSİNİZ YENİ KONU AÇTIM 400 TL sanal 7.1 rahat ve dayanıklı kulaklık önerisi - Technopat Sosyal

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı