Gamepower klavyeye kola döküldü

Night Fury

Kilopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Gamepower Warlock Blue Switch klavyemin üstüne kola dökmüş bulundum. Döküldüğü saniyede hemen fişini çekip lavaboya götürdüm üstünü kabaca kuruladıktan sonra tüm tuşları söktüm aralarını temizledim saç kurutma makinesiyle kurutmaya çalıştım şu an kuruması için bekletiyorum. Yarın tekrar çalıştırmayı deneyeceğim klavyenin hiçbir yeri sökülebilir değil. Kola şekerli olduğu için aslında klavye sökülebilir olsaydı suyla yıkayıp kurutacaktım ama dediğim gibi olmuyor maalesef. Başka yapabileceğim bir şey var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şekerli bir içecek mekanizmasına döküldüyse kurtulmasına imkan yok. Büyük ihtimalle yeni bir klavye almanız gerekecek.

Gamepower Warlock Blue Switch klavyemin üstüne kola dökmüş bulundum. Döküldüğü saniyede hemen fişini çekip lavaboya götürdüm üstünü kabaca kuruladıktan sonra tüm tuşları söktüm aralarını temizledim saç kurutma makinesiyle kurutmaya çalıştım şu an kuruması için bekletiyorum. Yarın tekrar çalıştırmayı deneyeceğim klavyenin hiçbir yeri sökülebilir değil. Kola şekerli olduğu için aslında klavye sökülebilir olsaydı suyla yıkayıp kurutacaktım ama dediğim gibi olmuyor maalesef. Başka yapabileceğim bir şey var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşın dediği gibi şekerli bir içecek döküldüyse kurtulma ihtimali çok çok düşük mucize falan olması gerekiyor. Geçenlerde forumda K70 ile Gamepower karşılaştıran birisi vardı. Bir forumda okumuştum yaklaşık 3 senelik K70 kullanıcısı birisi yazmıştı. Çok hor kullanmış neler neler dökülmüş üzerine, klavye hala taş gibi çalışıyormuş. Selamlar o karşılaştırma yapan arkadaşa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı