Gamepower kulaklık için ayarlar nasıl olmalı?

Merhabalar, ben Software'i bulamıyorum kulaklığı bugün sipariş ettim yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca dip ses denilen olayın sorunu var diyorlar onu önlemek için bir yol var mı?

Link üzerinden indirip. Kulaklık programını açıp, LOAD butonuna bastıktan sonra, RAR içinden çıkan ayar dosyasını seçerek aktif edebilirsiniz.

Sen ne ayar yaptın? Böyle şarkı çalıyordu ses seviyesi 30 40 civarıydı. Senin ayarlarını aktif ettiğim anda kulağım patlıyor sandım, ses şu an 8 de orada bile fazla gibi nasıl ayar.

Merhaba , dip ses sorunu için kulakllığın kumandasındaki ses kısma tuşuna 4-5 kez basın ya da 5-6 kez yani kulaklığın kumandasından kısın ve sesi windows dan ayarlayın , sağ ve soldan eşit ses gelmiyorsa : görev çubuğunda sağ altta ses simgesine sağ tıkla ve ses ayarları nı aç ardından ses denetim masasına tıkla sağ tık özelliklerden dengeyi ayarla link:Software Download | GAMEPOWER not: pc Lenovo eski laptopum ses ayarları pc den pc ye değişebilir. (gamepower kulaklık görseline tıklayın uygulama inecektir)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (957).png
    Ekran Görüntüsü (957).png
    87,1 KB · Görüntüleme: 501
  • Ekran Görüntüsü (959).png
    Ekran Görüntüsü (959).png
    279,2 KB · Görüntüleme: 498
Merhaba , dip ses sorunu için kulakllığın kumandasındaki ses kısma tuşuna 4-5 kez basın ya da 5-6 kez yani kulaklığın kumandasından kısın ve sesi windows dan ayarlayın , sağ ve soldan eşit ses gelmiyorsa : görev çubuğunda sağ altta ses simgesine sağ tıkla ve ses ayarları nı aç ardından ses denetim masasına tıkla sağ tık özelliklerden dengeyi ayarla link:Software Download | GAMEPOWER not: pc Lenovo eski laptopum ses ayarları pc den pc ye değişebilir. (gamepower kulaklık görseline tıklayın uygulama inecektir)
hocam burda denge yazan kısımda sizin neden 5 8 eşitlemek gerekmez mi

Geri
Yukarı