Gamepower kulaklıkları nasıldır?

Gamepower, Rampage, James Donkey, Frisby adı geçen hiçbir ürün alınmaz. Hepsi kalitesiz.
Hayır Gamepower hakkında yanlış düşünüyorsunuz. 1-2 eksiği olucaktır elbet. Ben kulaklığı aldığımda 90 TL ödeyerek sahip oldum. Ses kalitesi fiyat bandına göre oldukça iyi. Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte :)

Hayır Gamepower hakkında yanlış düşünüyorsunuz. 1-2 eksiği olucaktır elbet. Ben kulaklığı aldığımda 90 TL ödeyerek sahip oldum. Ses kalitesi fiyat bandına göre oldukça iyi. Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte :)
James Donkeyi bende önyargıyla almıştım ama fiyatı cezbetti şuanlık memnunum hiç bir sorunu yok.

Ne demişler, ucuz etin yahnisi yenmez.
Atıyorum 5 TL'ye tavuk dürüm yedin, (acıktım yahu XD) doyarsın illa ki ama evine dönerken başka bir yerde 7 TL'ye et dürüm gördün. Aynı hesap işte.
Gamepower da doyurur, ama biraz daha ekleyip daha iyisini alabilirsiniz, onu anlatmaya çalışıyorum. Kaliteli markalar eskisi gibi hep pahalı ürün üretmiyor. Artık 150-200 TL'ye gayet iyi modeller alabiliyoruz. Gidip 100 TL'ye 1 yıl sonra bozulacak bir ürün almak yerine 150 TL'ye 3 yıl sonra bozulacak bir ürün almak daha mantıklı bence, siz ne dersiniz bilmem.

@TwoBee Evet orası öyle. Siz öyle yazınca bende sizin Steelseries Wireless Pro falan kullandığınızı zannettim. 150-200 arası fiyatlara da çok iyi kulaklıklar var elbet. Bazı insanlar 90 TL zor buluyor. O yüzden ikimiz de haklıyız sanırım. Saygılar :)

@TwoBee Evet orası öyle. Siz öyle yazınca ben de sizin Steelseries Wireless Pro falan kullandığınızı zannettim. 150-200 arası fiyatlara da çok iyi kulaklıklar var elbet. Bazı insanlar 90 TL zor buluyor. O yüzden ikimiz de haklıyız sanırım. Saygılar :)

Yok yahu ne Wireless Pro'su. Bedava verseler kıyıp kullanmam o kulaklığı ben :D Preo kulaklık kullanıyorum, doğum günümde hediye gelmişti XD Biraz elime para geçsin, alacağım bir tane ama daha önemli önceliklerim var, onlara para ayırmam lazım.
90 TL'ye kadar çıkınca biraz daha koyup iyi bir şey almak daha iyi olur diyorum sadece, bütçesi daha artmıyorsa yapacak bir şey yok. Kullandıkları üründen memnun kalsın, pişmanlık duymasın insanlar diye uğraşıyorum.

Sorun çıkarmadığı çıkarmayacağı anlamına gelmiyor maalesef. Herkes ister uygun fiyata iyi ürün almak ancak öyle olmuyor maalesef.
Şöyle özetlenebilir: Gamepower mouse'lar 5 milyon tıklama ömrü sunarken Rival 110, 30 milyon tıklama ömrü veriyor.
Ayrıca tasarımsal olarak bile özenti. Şu resimler de açıkça ortaya koyuyor bunu:
Eki Görüntüle 408790
Eki Görüntüle 408791
Gamepower değil ama hepsi aynı şeyin laciverti.
Eki Görüntüle 408792
Eki Görüntüle 408793
Yine bunlar da aynı şekilde:
Eki Görüntüle 408794
Eki Görüntüle 408795
Bir fare ne kadar farklı bir tasarıma sahip olabilir ki zaten :)
Farem var, kulaklık ve klavye istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı