Gamepower Kyruse alınır mı?

Ben yaklaşık 6-7 sene oldu Rampage SN-RW4 7.1 diye bir kulaklık kullanıyorum. Bass ve malzeme kalitesi çok güzel o zaman 75 tl gibi bir fiyata almıştım inanır mısınız üstünde bile tepindim ancak bana mısın demiyor ne kablosu sorun çıkardı ne başka yeri. Bazen bu tarz markaların yanlışlıkla ürettiği kaliteli modeller oluyor aslında deneyip görmek lazım ama genel itibari ile bakmak lazım arada bir kaliteli mal çıkarmakla olmuyor tabi. O yüzden bilindik markalar burda öne çıkıyor.

Al sana istemediğin kadar güvenilir belli bir standartı olan markalara ait kulaklıklar. Gamepower pek tavsiye etmiyorum.

Corsair HS35 sıkıntılı malzeme kalitesi kötü kırılabiliyor çoğu kişi bundan mağdurdu.

Çoğu Gamepower'ı gömmüş tamam çok güzel değil ama zamanında internet kafelerin vazgeçilmezi Gamepower medusaydı. Genelde F/P ürünler ve kronik sorunları olan cihazlar ama belli bir bütçe için de en iyilerinden. Alıp 1 2 yıl rahat kullanılır eli iyi olunca da daha iyi bir cihaza geçilir bence. Bende kullandım hem klavye hem mouse arada klavyenin (ogre) W tuşu basmıyor ona da arkadan vurunca ya da içine üfleyince düzeliyor çoğu Razer TR cihazın da da var böyle hatalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı