Gamepower Luna vs Gamepower Warlord

Arda Burnalı

Hectopat
Arkadaşlar kulaklık olarak Gamepower Luna ve Gamepower Warlord arasında kaldım sizce hangisi? Warlord daha kaslı yapıda daha sağlam gibi geldi ama Luna'nın mikrofonu daha iyi. Arada 55 TL gibi bir fark var sizce değer mi?
Bütçem bu kadar daha üstünü önermeyin. 7.1 olan ve RGB olan F/P kulaklıklar da olur. Görünüş önemli. Bir de sanal 7.1 nasıl iyi olur mu? Aşırı ses kasma manyağı değilim bozulmasın yeter. Diğerleri gibi lütfen bir aya bozulur demeyin.
9948029190194.jpg
images (1).jpeg

Teşekkür ederim attığınız ürün 7.1 ve RGB değil. Evdeki mikrofonum da stereo.
Teşekkür ederim attığınız ürün 7.1 ve RGB değil. Evdeki mikrofonum da stereo.

Bir tık daha pahalı ama RGB olan var mı diğer ekipmanların yanında sırıtsın istemiyorum.

Hortlatmak gibi oldu ama ürünün yanları kaba duruyor ve pedleri ince ileride sıkıntı çıkarır mı?

Arkadaşlar kulaklık olarak Gamepower luna ve Gamepower Warlord arasında kaldım sizce hangisi? Warlord daha kaslı yapıda daha sağlam gibi geldi ama Luna'nın mikrofonu daha iyi. Arada 55 TL gibi bir fark var sizce değer mi?
Bütçem bu kadar daha üstünü önermeyin. 7.1 olan ve RGB olan F/P kulaklıklar da olur. Görünüş önemli. Bir de sanal 7.1 nasıl iyi olur mu? Aşırı ses kasma manyağı değilim bozulmasın yeter. Diğerleri gibi lütfen bir aya bozulur demeyin.
Eki Görüntüle 559143Eki Görüntüle 559144

Bende Gamepower Warlord var memnunum kulaklıktan zaten çok fazla bütçem yoktu aldığıma pişman değilim 1 yıldır kullanıyorum bir sorunu yok.

Arkadaşlar kulaklık olarak Gamepower Luna ve Gamepower Warlord arasında kaldım sizce hangisi? Warlord daha kaslı yapıda daha sağlam gibi geldi ama Luna'nın mikrofonu daha iyi. Arada 55 TL gibi bir fark var sizce değer mi?
Eki Görüntüle 559143Eki Görüntüle 559144
712 aldım.

Geri
Yukarı