Gamepower Markasının En İyi Mousesi Hangisi?

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum bu. Sizce en iyi mousesi hangisi? Bir de böyle Razer Mamba gibi RGB fışkıran modeli var mı mouselerde ? Everest Shine gibi yani. Öyle bir mousesi var mı arkadaşlar ?

Olsa da önermem. Köprü altı mal satıyorlar. Aldığım Gamepower Warlock klavyeyi Logitech G413 ile bugün değiştirdim ve farkı anladım. Kalitesiz mal alıp paranızı çöpe atmahyın.

Hiçbir mouse'u iyi değil. "Pavyonsever" insanlara özel tasarlanmış hepsi. Bir tane faresi var. Razer Mamba çakması resmen. Gamepower Bane.

Hocalar nasıl bir fark anlıyorsunuz ? Mesela ben şu an Motospeed CK104 kullanıyorum fare olarakta Bloody A90 var mesela bunların daha iyisine geçsem nasıl bir fark hissederim ?

Hocalar nasıl bir fark anlıyorsunuz ? Mesela ben şu an Motospeed CK104 kullanıyorum fare olarakta Bloody A90 var mesela bunların daha iyisine geçsem nasıl bir fark hissederim ?
Bloody A90 güzel fare, 3 yıl kullandım fena değil. Daha iyi sensörlü bir fareye geçersen, online oyunlarda bazı kırılma anları olur farkı orda anlarsın. Anlatılacak bişey değil yani sen anlayacaksın zaten. :)

Anladım peki şey, mesela Razer Deathadder chroma'ya geçsem fark anlar mıyım ? Yani daha iyi midir? Ya da razer da iyi bir mouse kaç TL dir biliyorsunuz biraz tuzlu ama mesela aliexpress ve ya amazon'dan getirtsem kaç tl olur?

Olsa da önermem. Köprü altı mal satıyorlar. Aldığım Gamepower Warlock klavyeyi Logitech G413 ile bugün değiştirdim ve farkı anladım. Kalitesiz mal alıp paranızı çöpe atmahyın.

Yani kardeşim ne diyeyim ama hiç araştırmadan mı aldın. Yahu Warlock kronik sorunlu. Zaten aldığın klavye iki katı daha o klavyenin. Senin aklına yattı mı o klavyeyle MSI'ın aynı olacağı. Kusura bakma da Gamepower'ı kötülüyorsun ama sadece bir üründen.
Başarılıyı yakışıklı diye okudum. Amacım neydi bilmiyorum. Zowie'nin de bu konuda dünyanın en iyi mouseu olarak da bilinen Zowie EC2-A diye bir mouseu var.
Zowir genellikle CS için önerilir. Tavsiyem rival 3 almanız. Ama Gamepower tarafında Ursa'ya tekabül ediyor ve 100 TL fark var. Bence fazlasıyla değer. Kalite ve marka olarak. İcarus var Rival 600s olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı