Gamepower Medusa 7.1 vs Gamepower Tinker 7.1

Exapterygon

Hectopat
Daha fazla  
Açıkçası ikisi arasında kaldım hangisini alsam bilemedim fikirleriniz benim için çok değerli. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower, Rampage gibi markalra bulaşmayın.

Önerim biraz bütçeyi artırıp Plantronics Rig 505 Lava almanız.

Eğer bütçeyi artıramıyor derseniz Sharkoon RUSH ER2 veya Sharkoon Shark Zone H10 bakabilirsiniz.

Sharkoon köklü bir Alman markası korkunuz olmasın Çin'den alıp marka basanlar değiller.

Sharkoon RUSH ER2 yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum memnunum kullanıcı hatası durumlar hariç sıkıntısı yok.

Plantronics köklü bir marka yüksek fiyatta olan kulaklıklarda ESL sertifikası var.

Gamepower, Rampage gibi markalra bulaşmayın.

Önerim biraz bütçeyi artırıp Plantronics Rig 505 Lava almanız.

Eğer bütçeyi artıramıyor derseniz Sharkoon RUSH ER2 veya Sharkoon Shark Zone H10 bakabilirsiniz.

Sharkoon köklü bir Alman markası korkunuz olmasın Çin'den alıp marka basanlar değiller.

Sharkoon RUSH ER2 yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum memnunum kullanıcı hatası durumlar hariç sıkıntısı yok.

Plantronics köklü bir marka yüksek fiyatta olan kulaklıklarda ESL sertifikası var.
Merhabalar, yorumlarınızı çokça okudum. Benim de 150-200 gibi bir bütçem var. Sanırım size göre bu fiyatlarda 7.1 almaktansa kaliteli bir stereo kulaklık almak daha mantıklı duruyor, sizin görüşlerinize de inanıyorum tabi ki 😀
Gördüğüm bazı rampage kulaklıklara cidden iyi yorumlar yapılıyor bu da kafa karıştırıcı.
Ama sadece aklıma bazı şeyler takılıyor, şu ana kadar stereo kulakiçi kulaklıklar ile oynadım yani 7.1 kulaklık kullanmadım ve açıkçası merak da ettim. Sizin deyişinizle çok bir fark yokmuş, önerdiğiniz sharkoon kulaklıkla oyunlarda cidden ses kasmada sıkıntı yaşar mıyım?
Oynadığım oyunlar ise fps türünde oyunlar oluyor genelde. R6, CS:GO gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı