Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

Ben geçen hafta çarşamba aldım, güzel kulaklık bundan 2-3 ay önce 169 tl'ye internette görmüştüm ben 200 tlye aldım. Mikrafonu güzel, seside güzel veriyor uygulamasından 7.1 yapman lazım.

Geçen hafta aldım şu anlık bir sıkıntısı yok, uzun kullanımda kulaklarını veya başını çok rahatsız etmiyor. Fiyatına göre alınabilecek bir ürün.

Bunu hiç okumayacağım bile, kasa falan almıyor ki adam veya psu. Alacağı şey kulaklık, eğer 200 tl gibi bir bütçeye hyperx , steelseries gibi markalar varsa link at ondan alalım.

Arkadaşlar Gamepower Medusa 7.1 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?
Bence indirim zamanı 120 TL'ye JD 710 veya 200 TL'ye indirim zamanı JD 712 almak daha mantıklı. Ama bu tarz markaların kalitesiz olabiliceğini unutma. Steelseries gibi markalara nazaran daha çok sorun çıkarma potansiyeline sahip. Kaliteli marka istersen Shaarkon Rush ER2 var ama ürün nasıl bilmem. Fazla bir rakam biliyorum ama bütçeyi 150 TL arttırma imkanın varsa Corsair HS35, Steelseries Arctis 1 gibi kulaklıklar var.

İlk olarak.

Screenshot_1.png

İkincil bir sebep oyuncu kulaklıklarının göz boyaması üstünde RGB var 7.1 diye tonlarca para veriliyor örneğin Türkiye'nin en ünlü oyuncularından biri mithrain bile 7.1 sadece göz boyamak için diyor ise bir bildiği vardır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Öneri olarak KZ ES4 öneririm kulak için fakat sesleri gerçeğe yakın verdiği ve kulağını tam kapadığı oyunlarda herkesten 1 adım önde olursunuz. Fakat bu dönemde kulaklık almanızı önermem hem gereksiz yere kargo şirketlerini oyalamış olursunuz hem de dolar 7 TL oldu önceden 200 TL olan bir kulaklık 300 400 TL'ye çıktı beklemenizi öneririm panademik salgın geçtikten bir süre sonra SteelSeries Artics 1'i indirimi bekleyerek 200 TL'ye yakın fiyata alabilirsiniz iyi forumlar.
Bunu hiç okumayacağım bile, kasa falan almıyor ki adam veya PSU. Alacağı şey kulaklık, eğer 200 TL gibi bir bütçeye HyperX, SteelSeries gibi markalar varsa link at ondan alalım.

Cevapladım sorunuzu.

Geri
Yukarı