Gamepower Medusa 7.1 vs Kingston HyperX Cloud Stinger

Gamepower Medusa 7.1 Vs Kingston HyperX Cloud Stinger

• Oy verenlerin toplamı
    19
benim için önemli olan ses kalitesi, konfor, mikrofon. Bunlara göre sizce hangisini almalıyım?
Bunların hiçbiri Medusa modelinde yok. Kalitesiz bir kulaklık, önermem. Cloud Stinger alabilirsiniz.

Bu gibi dandik markalardaki 7.1'ler tamamen göz boyama amaçlıdır. Kafana kulaklık değil, karton kutu takarsın. Daha önce kaliteli bir kulaklık kullanan kişi, Medusa gibi modellerin ne kadar berbat ses performansına sahip olduğunu anlar.

Bunların hiçbiri Medusa modelinde yok. Kalitesiz bir kulaklık, önermem. Cloud Stinger alabilirsiniz.

Bu gibi dandik markalardaki 7.1'ler tamamen göz boyama amaçlıdır. Kafana kulaklık değil, karton kutu takarsın. Daha önce kaliteli bir kulaklık kullanan kişi, Medusa gibi modellerin ne kadar berbat ses performansına sahip olduğunu anlar.
Ben şuanda aktif olarak zaten HyperX Cloud 2 kullanıyorum çok güzel kulağında kulaklık olduğunu unutuyorum ara sıra. Ben bu kulaklığı zaten kuzenime alacağım :D

Oyle Diyorsunda Stinger 300 tl Medusa 160 tl Burda Fiyatta onemli tabiki

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı