Gamepower Medusa alınır mı?

Uzun bir süredir Gamepower Medusa modelini kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım fakat genel olarak Gamepower markasını tavsiye etmiyorum. Benim bu modelde sıkıntı yaşamamam Gamepower markasını iyi ve kaliteli bir marka yapmadığı gibi bu markada pek çok kullanıcı sıkıntı yaşamıştır. Zaten Medusa modelinde sıkıntı yaşamayınca Kizaru modelini tercih etmiştim zamanında fakat büyük bir hata yaptığımı kulaklık bozulunca anladım. Siz en iyisi bütçenizi belirtin ve bilgili arkadaşlar daha iyi öneride bulunsun.

Kesinlikle hayır. Bütçen?

300 Max 320.
Uzun bir süredir Gamepower Medusa modelini kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım fakat genel olarak Gamepower markasını tavsiye etmiyorum. Benim bu modelde sıkıntı yaşamamam Gamepower markasını iyi ve kaliteli bir marka yapmadığı gibi bu markada pek çok kullanıcı sıkıntı yaşamıştır. Zaten Medusa modelinde sıkıntı yaşamayınca kizaru modelini tercih etmiştim zamanında fakat büyük bir hata yaptığımı kulaklık bozulunca anladım. Siz en iyisi bütçenizi belirtin ve bilgili arkadaşlar daha iyi öneride bulunsun.

300 veya 320 TL.
Bütçeni söyle sana daha iyisini önerelim.

300 - 320 TL.

Geri
Yukarı