Gamepower medusa vs Corsair HS60 vs SteelSeries 3 2019 Edition

mazor

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Student
Arkadaşlar kulaklık alacağım şimdi fiyatlarda farklılıklar var medusa 170 TL Corsair HS60 ve SteelSeries 380 TL.
Medusa ile Corsair'in arasındaki farkları sayabilir misiniz ses değerleri aynı görünüyor ne farkları var bu kadar farka değer mi?
Bir de HS60 ile SteelSeries 3 2019 Edition alsanız hangisini alırsınız nedenleriyle beraber söylerseniz çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• gamepower-medusa-71-oyuncu-kulakligi-siyah-0696503545357619.jpg
    gamepower-medusa-71-oyuncu-kulakligi-siyah-0696503545357619.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum karşılaştırma çok mantıksız olmuş. Sonuçta 200 TL bir fark var. Ancak ben paran yoksa Medusa tercih ederim. Bugün sipariş verdim, yarın elimde olur umarım.
Gamepower'ı kötüleyen çok insan var sosyalde. Gerçekten üzücü, çoğu da Gamepower kullanmamış kişiler. Gamepower Ursa faresini kullanıyorum. 100 TL'ye aldım 1-2 sene önce. 500-600 TL'ye de fareler olduğunu görünce gayet iyi bence. Ben memnunum, 2-3 kere yüksekten düştü ve sağlam, çizilmedi bile, dışı yumuşak plastik gibi biraz, ondandır. Yani, ben Medusa sipariş ettim, gelince de yazarım, ama Gamepower'ı kullanmadığı halde kötüleyen çok insan var, bunu dikkate al.

Artics 3 eski versiyonunu kullanıyorum.

Kullanışı rahat 5 6 saate varan oyun oynamama rağmen ağrı sızı yapmıyor.
Dışarıdan çok ses almıyorsun izolasyonu güzel.
PAD leri bez mesh yapıya sahip olsada her kulaklık gibi yaz aylarında terleme yapabiliyor (aşırı olmasda var).

Diğer kulaklıkları kullanmadığım için yorumum yok. Tavsiye istersen deneyip alman senin için en güzeli olur.

Bence ucuzluk bakımından Gamepower daha iyi seni idare edecektir diğerlerine göre fiyat farkı oldukça fazla . Ben de gamepower kullanıyorum oldukça memnunum . Kötüleyen kişiler hiç kullanmamışlar sanırım.

Ben size Steelseries almanızı tavsiye ediyorum. Mikrofonu kaliteli, ses kalitesi de iyi. Şu anda Steelseries Rival 110 mouse kullanıyorum, çok da memnunum. Bu sebepten ötürü bu markaya güveniyorum.

Medusa ile benzer olacağını düşündüğüm bi kulaklıkla arctis 3'ü şurada karşılaştırdım. Burada her ürün ve konu hakkında yorum yapan arkadaşların %99'u emin ol iki kulaklığı da bilmiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı