Gamepower Medusa vs Rampage Stormy

Ardq_x

Hectopat
Arkadaşlar bu iki model arasında kaldım, bütçe olarak 170 TL'yi aşma imkanım yok. O yüzden 170 TL veya altında oyuncu kulaklığı başka önerebilir misiniz yada bu ikisinden hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu iki model arasında kaldım, bütçe olarak 170 TL'yi aşma imkanım yok. O yüzden 170 TL veya altında oyuncu kulaklığı başka önerebilir misiniz yada bu ikisinden hangisi daha iyidir?
James Donkey 710

Bahsettiğimiz üründeki kullanıcı/memnuniyet oranı daha düşük. Ürünün/markanın teknik sorunları Gamepower'e göre daha çok.
İki üründe Çin'de üretilip marka basılıyor. Memnuniyetsiz kullanıcıların çoğu ses performansına göre değil dış görünüşe göre yargılıyor. Teknik sorunlar ise kesinlikle şansa bağlı bir şey. Bu daha sorunsuz denmez. Ses olarak JD daha iyi. "Bence" görüntü olarak da JD daha şık. Tabii bu herkese göre değişir.

Rampage Stormy'den şaşma derim. Ben 6 aydır kullanıyorum ve hala sorunsuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı