GamePower Mei RGB 7.1 alınır mı?

Bu kulaklık hakkında pek bir fikrim yok ama eğer yolunuz Gamepower Medusa'ya düşerse hiç bulaşmayın, yolunuzu değiştirin.
Neden hocam deneyimlerinizi anlatırsanız belki o modeli almayı düşünen arkadaşlara ışık olur
Sebebi nedir hocam, bide 500 tl ye kadar farklı kulaklık öneriniz var mı ? Bütçeyi 500₺ ye kadar çıkardım

@mrat.ak Defalarca anlattık ama tekrar anlatalım, bu kulaklık çabuk bozuluyor. Kullanılan kalitesiz malzemelerden dolayı.

1 sene içerisinde mikrofon bozuldu, 1,5 sene dolarken de sol kulaktan ses gelmemeye başladı.

Haliyle param elimde kalmış oldu

Anladım hocam aslında aklımda Logitech var çünkü bugüne kadar Logitech marka hiçbir ürün beni üzmedi ama işte fiyatları biraz pahalı

Bu kulaklıklara bakmanızı öneriririm.
.
.

Bu kulaklık hakkında pek bir fikrim yok ama eğer yolunuz Gamepower Medusa'ya düşerse hiç bulaşmayın, yolunuzu değiştirin.
Bende Medusa kullanıcısıyım, arkadaşlarım önermişti almıştım, almaz olaydım malzeme kalitesi yerlerde hatta yerin altında artık, hiç uzun ömürlü gibi durmuyor, birkaç yıla kalmaz bozulur

@mrat.ak Kulaklık piyasasına pek hakim değilim ama kullandığım ürünleri tavsiye edip kötüleyebilirim. Arkadaşlara da yardımcı olmuş olurum hem bu şekilde

@strigoi arkadaşın dediği kulaklıklara bakabilirsiniz Valla hocam ben o dandikliği kulağımda hissetmek istemediğim için FPS oyunları oynamadığım zamanlarda kasanın üzerine koyup sesi biraz arttırıp kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…