GamePower Mei RGB 7.1 alınır mı?

mrat.ak

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
ÖGG
Selamlar dostlar. 250-300 TL arasında kulaklık alacağım. Başlıkta adı geçen kulaklığın birkaç tanıtım videosunu izledim hoşuma gitti. Fiyatı ise 275₺. Sizce alınır mı? Yoksa bu fiyata daha iyisini alma imkanımız var mı?

GAMEPOWER Mei Pro RGB 7.1 Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı ★★★★ Fiyatları ve Özellikleri

1595544027988.png

Bu kulaklık hakkında pek bir fikrim yok ama eğer yolunuz Gamepower Medusa'ya düşerse hiç bulaşmayın, yolunuzu değiştirin.
Neden hocam deneyimlerinizi anlatırsanız belki o modeli almayı düşünen arkadaşlara ışık olur
Sebebi nedir hocam, bide 500 tl ye kadar farklı kulaklık öneriniz var mı ? Bütçeyi 500₺ ye kadar çıkardım

@mrat.ak Defalarca anlattık ama tekrar anlatalım, bu kulaklık çabuk bozuluyor. Kullanılan kalitesiz malzemelerden dolayı.

1 sene içerisinde mikrofon bozuldu, 1,5 sene dolarken de sol kulaktan ses gelmemeye başladı.

Haliyle param elimde kalmış oldu :)

@mrat.ak Defalarca anlattık ama tekrar anlatalım, bu kulaklık çabuk bozuluyor. Kullanılan kalitesiz malzemelerden dolayı.

1 Sene içerisinde mikrofon bozuldu, 1, 5 sene dolarken de sol kulaktan ses gelmemeye başladı.

Haliyle param elimdekalmış oldu :)

Anladım hocam aslında aklımda Logitech var çünkü bugüne kadar Logitech marka hiçbir ürün beni üzmedi ama işte fiyatları biraz pahalı

Bu kulaklıklara bakmanızı öneriririm.
.
.

Bu kulaklık hakkında pek bir fikrim yok ama eğer yolunuz Gamepower Medusa'ya düşerse hiç bulaşmayın, yolunuzu değiştirin.
Bende Medusa kullanıcısıyım, arkadaşlarım önermişti almıştım, almaz olaydım malzeme kalitesi yerlerde hatta yerin altında artık, hiç uzun ömürlü gibi durmuyor, birkaç yıla kalmaz bozulur😥

@strigoi arkadaşın dediği kulaklıklara bakabilirsiniz😁

1 sene içerisinde mikrofon bozuldu, 1,5 sene dolarken de sol kulaktan ses gelmemeye başladı.

Haliyle param elimde kalmış oldu :)
Valla hocam ben o dandikliği kulağımda hissetmek istemediğim için FPS oyunları oynamadığım zamanlarda kasanın üzerine koyup sesi biraz arttırıp kullanıyorum😁

Yeni konular

Geri
Yukarı