Gamepower Mei vs James Donkey 712

canbatdal

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Merhaba arkadaşlar 240 250 liraya kadar bir kulaklık almak istiyorum. Bu iki kulaklık arasında kaldım, Gamepower'a daha sıcağım şu an, fikirleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki mümkün değil 70 lira fark var daha fazla da masraf yapmak istemiyorum açıkçası 240'a zor çıktım. :) Kullananlar memnun mei'den bilemiyorum neden böyle düşünüyorsunuz.

Ne yazık ki mümkün değil 70 lira fark var daha fazla da masraf yapmak istemiyorum açıkçası 240'a zor çıktım. :) Kullananlar memnun mei'den bilemiyorum neden böyle düşünüyorsunuz.
Bu mesajı herhalde 300 milyonuncu yazışım:
Gamepower, Gamemax, Powerboost, James Donkey, Rampage, Snopy, Hadron vb. markalar Çin'den ucuz, kalitesiz malları seri basıp, süsleyerek satıyorlar.

Bu mesajı herhalde 300 milyonuncu yazışım:
Gamepower, Gamemax, Powerboost, James Donkey, Rampage, Snopy, Hadron vb. markalar Çin'den ucuz, kalitesiz malları seri basıp, süsleyerek satıyorlar.
Aldım kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim gamepower; gamebooster, rampage, Hadron, Snopy gibi firmalarla aynı gomlekte bir firma değil bence biraz düşünün. Kendini geliştiren revize eden bir firma

hangisini aldınız acaba bende alıcamda kararsız kaldım mikrofon öenmli benim için
Gamepower Mei aldım artılarını eksilerini söyleyeyim.
Artıları
Ergonomik olarak kusursuz. Kulağa baskı yapmıyor pedleri yumuşak ve rahat kulağı tamamen kapatıyor, terletmiyor.
Ses kalitesi fiyatına göre iyi bence
Bir de ses seviyesi çok yüksek kulaklığı masaya koyup sesi sonuna kadar açıp hoparlör gibi kullanabiliyorum. Kafa üstü kulaklık biraz bunaltıyor beni kulaklarım çok sıcak oluyor :)
Eksileri
7.1i sadece oyun oynarken açıyorum, film ve müziklerde ufak bir parazit yapıyor. 7.1 i kapatınca gidiyor parazit. Bu paraziti oyunlarda yapmıyor

Geri
Yukarı