James Donkey 712 vs Gamepower Luna

Hangisi ?

• Gamepower Luna 7.1

Oy: 6 42,9%
  • James Donkey 712 7.1

Oy: 8 57,1%

• Oy verenlerin toplamı
    14
Bence ikisi de alınmaz. Bütçen 200-300 TL civarı iken biraz marka bir şey satın almanı öneririm. Kulaklıklardan anlamam ama iyi tavsiye verenler olur mutlaka. Olmadı bütçeni belirterek yeni konu aç kesin yardımcı olurlar. Yazık etme parana.

@Caesar Edit Dostum James Donkey, Ganepower ve Rempage gibi markaların en fazla ömrü 5-6 ay hiç bulaşma derim. Bütçen el verirse en az 2 yıl sorun çıkarmayacak bir kulaklık. Mikrofon, ses ve bas kalitelesini beğendiğim ve benimde kullandığım memnun kaldığım bir kulaklık.
HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık (HSCS-BK/NA) | HyperX | Oyuncu Kulaklıkları HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Ona da baktım sanırsam bunu alıcam hocam 102 dB umarım yeter bana. G230'um vardı 90dB'di ses seviyesi 2 yıl kullandım çizik bile yoktu ama çok şikayetçiydim sesinin az olmasından ve sattım sonra. Şimdi kuvvetli bir şey arıyorum, HyperX de kaliteli bir marka, galiba Stinger alıcam. Teşekkürler fikir için.
Burada izlediğim videoda 07:10'da bahsettiği olayı G230'da yaşıyodum bu yüzden vazgeçtim almaktan :/

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı