Gamepower Mihawk 7.1 USB girişi ile mikrofon kullanılır mı?

Deniz Kaya 40

Hectopat
Merhaba, ben Gamepower'ın Mihawk 7.1 olan oyuncu kulaklığını almak istiyorum fakat aklıma birkaç şey takıldı. Ben Abra A5 v16.6 15.6" Monster markalı bir laptop kullanıyorum ve bilgisayarımda bir jak ve bir mikrofon girişi bulunmakta. Benim sorum bu kulaklığı aldığımda ne mikrofon girişi var bu kulaklığın ne de jak girişi. Direkt olarak USB girişi var. Mikrofon benim için çok önemli ve mikrofon girişine takmadan bu kulaklık acaba çalışır mı? Şu an iPhone kulaklık kullanıyorum bilgisayarımda ve mikrofon girişine takmadığım için otomatikman bilgisayarın kendi mikrofonunu kullanıyorum. Gamepower'ın Mihawk 7.1 kulaklığını USB girişine taktığımda aynı problemi yaşar mıyım hiçbir bilgim yok sizlere danışıp sormak istedim. Şimdiden ilgilenip cevaplayan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Mihawk almayı düşünüyorum. Laptop kullanıcısıyım ve eğer aldıysan çalışıyor mu? Bir sıkıntı var mı yok mu söyler misin?

Ben de Mihawk almayı düşünüyorum. Laptop kullanıcısıyım ve eğer aldıysan çalışıyor mu? Bir sıkıntı var mı yok mu söyler misin?

Yaklaşık 3 aydır 2011'den kalma PC'de sıkıntısız kullanıyorum. Sadece uygulama kaynaklı Zoom'dan ses düşüyor onun dışında ister Discord olsun ister WhatsApp olsun rahatça kullandım.

Hocam Gamepower tamamen para israfı, lütfen bütçe içinde önerilen modelleri alın.

Hocam Gamepower tamamen para israfı, lütfen bütçe içinde önerilen modelleri alın.

Hocam maalesef sağlam oyuncu kulaklıkları diyebileceğim modeller 500 TL'den başlıyor. Malum ekonomi yüzünden 300-350 TL arası kulaklık alabildim.

Edit: Vay bee 600 tl olmuş 3 ay önce 350 TL'ye almıştım.

Hocam maalesef sağlam oyuncu kulaklıkları diyebileceğim modeller 500 TL'den başlıyor. Malum ekonomi yüzünden 300-350 TL arası kulaklık alabildim.

Edit: Vay bee 600 tl olmuş 3 ay önce 350 TL'ye almıştım.
Hocam şaka mı yapıyorsunuz? Cooler Master CH321 gibi bir kulaklık 350 TL'ye alınırken 500'e bu alınmaz!

Hocam şaka mı yapıyorsunuz? Cooler Master CH321 gibi bir kulaklık 350 TL'ye alınırken 500'e bu alınmaz!

Fiyat konusunda sana katılıyorum hocam. Bu arada gösterdiğin kulaklık stereo oyunda ses kasmak isteyen biri illaki 7.1'e ihtiyaç duyacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı