Gamepower Mihawk dipses ve ses problemi

Siz alalı ne kadar oldu? Bir de ne kadara aldınız? Faturada yazan fiyatla iade edeceklerini düşünüyorum. Gamepower kalitesiz bir markadır ve forumda önermeyiz. Şimdi sıkıntı çıkarmasa bile ileride sorun çıkartma olasılığı çok yüksek ki şimdiden sorun çıkartmış. Benim önerim iade edip daha kaliteli bir markaya yönelmeniz.

Hayır iade etmemem gerektiğini düşünmüyorum kulaklıktan memnunum :). Başta kablomda temassızlık olmuştu kasamın konumlandırmasından dolayı. Hem ayrıca şu anda 250TL'ye böyle bir kulaklık bulamam. Sesler güzel titreşim özelliği var mikrofonu güzel kulaklık rahat.

Şimdi tekrar yazmayın lütfen, bazen bildirim gelmeme sorunu olabiliyor, garantiden döndükten sonra yazarsınız :)

Arkadaşlar kulaklığım galiba yapılmış kargoya verilmiş beklemedeyim.
Son durum: Arkadaşlar kulaklığım geldi onarım tamamiyle yapılmış yeni gibi olmuş çok mutluyum :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, dün Gamepower Mihawk isimli kulaklığım garantiden geldi. USB'yi taktım driverları vs kurup PC'ye restart attım. Daha sonra kulaklığın mikrofonundan ses gelmediğini fark ettim. Daha sonra kulaklığın hoparlörlerine parmağımla tıklattım ve mikrofon olarak algıladı. İlginç bir şekilde aynı zamanda kulaklıktan matkap sesine benzer bir dip ses gelmekteydi. Bunu düzeltebilmenin bir yolu var mı garantiye bir daha yollamak istemiyorum. Yollasam da ürün iadesini istemek zorunda kalacağım, halbuki titreşim özelliği vs çok hoşuma gidiyordu :( .

Kanka mavi USB girişleri varya PC de ondan varsa ona takmayı dene

Geri
Yukarı