Gamepower Mihawk vs Fujin

Kedhi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu iki ürün arasında kaldım. Titreşim özelliği Mihawk'ta bayağı ilgimi çekti istediğim bir özellik açıkçası fiyatı da makul. Fujin'le kararsız kalma nedenim dış görünüşü ve daha hafif olduğundan. Diğer yorumlarda Mihawk'ı rahatlığından yenmesi dikkatimi çekti. Mihawk'ın ağırlığının ve havasız bırakması söyleniyor kullanan birileri varsa böyle bir sorun yaşıyor mu yazarsanız sevinirim. İyi sosyaller!

Vallahi titreşim özellikli 7.1 bir kulaklık istiyorum bütçem 1000-1200 falan

Gamepower titreşim özelliğine mi kandın? Git al o zaman.

Bütçendeki en iyi modeller bunlar.

Gamepower titreşim özelliğine mi kandın? Git al o zaman.

Bütçendeki en iyi modeller bunlar.
Ne yani titreşim özelliği fena olmazmı attığın kulaklıklara baktım ikiside pek benlik değil bi gamenote güzele benziyor ben böyle bassı harbi harika şekilde verebilcek bir kulaklık istiyorum titreşimde ondan güzel olur diye dedim. Mesela düşünsene silah sıkıyorsun oyunda mihawk kulaklığın var titreşim veriyor bence fena olmaz.

@Kaan Diktaş Dayı sen de öyle bir yazmışsın ki, sanırsın Gamepower ile Rampage arasında çok fark var.

Ben olsam Mihawk alırdım ama detaylı bakmak lazım tabii. En kötü titreşim kullanılmaz olur biter.

@Kaan Diktaş Dayı sen de öyle bir yazmışsın ki, sanırsın Gamepower ile Rampage arasında çok fark var.

Fury X öyle bir model değil. Direk Rampage görüp eleme. Fury X Rampage için istisna bir model. Rampage yapamayacağı kadar güzel bir model yani nasıl yapmışlar insan şaşırıyor.

Ne yani titreşim özelliği fena olmaz mı attığın kulaklıklara baktım ikisi de pek benlik değil bir Gamenote güzele benziyor ben böyle bassı harbi harika şekilde verebilecek bir kulaklık istiyorum titreşimde ondan güzel olur diye dedim. Mesela düşünsene silah sıkıyorsun oyunda Mihawk kulaklığın var titreşim veriyor bence fena olmaz.

O zaman git Gamepower al dostum ne diyeyim ben sana? Bu bütçede ne titreşi mi?

Ben olsam Mihawk alırdım ama detaylı bakmak lazım tabii. En kötü titreşim kullanılmaz olur biter.
Ben açıkçası buraya technopatta bir ürün için yazı yazarken korkuyorum hani yanlış anlaşılmasın millet sanki bütün kulaklıkları falan markaları denemiş reelde, böyle biliyor fiyat olarak hangisi ön planda özellik bakımından materyal bakımından olsun full rampage gamepower gibi hani ne bilim söylendiğinde birbirine yakın olan markalara karşı bir kin var ben buraya önceki açtığım konularda rampage klavye alınırmı gibi bi konu açtıydım aldığımdan beri memnunum tek pişmanlığım rgbnin kandırması kullanınca anlıyormuş insan ne kadar boş olduğunu :D. neyse demek istediğim şu direkt insanlar neden burda anında rampage olsun gamepower olsun bi çöp salla geç gibi bi olay var ilginç buluyorum. Ürünler sağlam kullanılırsa sağlam kalır dökülür bozulur edilir gibi problemleri hep bu firmalar yiyor halbuki yok böyle birşey. Ben mesela diğer kulaklıklarda bulamadığım bir özellik mihawkta titreşim.

Ben açıkçası buraya technopatta bir ürün için yazı yazarken korkuyorum hani yanlış anlaşılmasın millet sanki bütün kulaklıkları falan markaları denemiş reelde, böyle biliyor fiyat olarak hangisi ön planda özellik bakımından materyal bakımından olsun full rampage gamepower gibi hani ne bilim söylendiğinde birbirine yakın olan markalara karşı bir kin var ben buraya önceki açtığım konularda rampage klavye alınırmı gibi bi konu açtıydım aldığımdan beri memnunum tek pişmanlığım rgbnin kandırması kullanınca anlıyormuş insan ne kadar boş olduğunu :D. neyse demek istediğim şu direkt insanlar neden burda anında rampage olsun gamepower olsun bi çöp salla geç gibi bi olay var ilginç buluyorum. Ürünler sağlam kullanılırsa sağlam kalır dökülür bozulur edilir gibi problemleri hep bu firmalar yiyor halbuki yok böyle birşey. Ben mesela diğer kulaklıklarda bulamadığım bir özellik mihawkta titreşim.
Benim görüşüm fiyat/performans olmasıdır. Razer, Logitech'in fiyatlarının Gamepower vs. ile aynı olduğu ortamda tamam da bütçe yetmiyorsa ne yapacaksın? Tabii ki diğerlerine göre performansı daha düşüktür ama fiyatı da düşük be abi. Mouse hariç diğer ekipmanlar bu tür markalarla tercih edilebilir diye düşünüyorum. Hele klavye en önemsiz ekipmandır diğerlerine nazaran. Onda bütçeyi aşırmaya gerek yok.

Titerişim de biraz heveslik bir özellik ama onu belirteyim. Hevesin bitince belki açmazsın bile.

Benim görüşüm fiyat/performans olmasıdır. Razer, Logitech'in fiyatlarının Gamepower vs. ile aynı olduğu ortamda tamam da bütçe yetmiyorsa ne yapacaksın? Tabii ki diğerlerine göre performansı daha düşüktür ama fiyatı da düşük be abi. Mouse hariç diğer ekipmanlar bu tür markalarla tercih edilebilir diye düşünüyorum. Hele klavye en önemsiz ekipmandır diğerlerine nazaran. Onda bütçeyi aşırmaya gerek yok.

Titerişim de biraz heveslik bir özellik ama onu belirteyim. Hevesin bitince belki açmazsın bile.
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...d-rgb-gaming-titresimli-fiyati,285417623.html buna karar verdim tavsiyede ediliyor arkadaşlarım tarafından diğerlerine bakma az iki daha koy en basit sıkıntısız olanı bu dediler eğer almayı planlıyorsan titresimi flnda var şuan indirimde n11de kaçırma derim.

knk gamepower kyruse aldım böyle birşey yok titreşim özelliği manyak birşey zevkle müzik dinliyorum harbi kalite diyorum sanada tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı